SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
My Lovely Liar (2023)Yesterday at 10:24Lightsleeper
Молба за преводЧет 2 Май - 11:51Andriana99
1000 Won Lawyer/One Dollar Lawyer (2022)Сря 1 Май - 21:26ScarletFlower
The King's Affection (2021)Сря 1 Май - 21:23ScarletFlower
Поздрав с песента Вто 30 Апр - 17:35ilina
Да се запознаемВто 30 Апр - 11:46Andriana99
Песента, която слушам, е...Пон 29 Апр - 19:27danko11
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:09AniTo
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:08AniTo
Намерете ни в:

Go down
Hell Crew
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 771
Дата на присъединяване : 15.01.2012
Години : 33
Местожителство : Благоевград

Loop (2012) Empty Loop (2012)

Нед 17 Юни - 2:40
Buang/Клопка

Loop (2012) Ratings-buang-1

Страна: Тайланд
Година: 2012
Жанр: Драма, ужас
Епизоди: 17

Участват:
Rome Patchata Nampan as Khun Luang/Samon
Rita Sririta Jensen as CheunKlin/Rampa
Noon Sirapan Wattanajinda as Epaeng (ghost)
Charlette as young Epaeng
Pope Tanawat Wattanaputi as Khun Kla/Nu
Esther Supreeleela as BuaSawan/Noo-Pat
Sukontawa Kerdnimit (Mai) as Nuan/Duen

Резюме:
Орисани от съдбата Samon и Rampa трябва да се преборят с проклятието, което разрушава живота на предците им. Но лесно ли е да се пребориш с дух, жадуваш отмъщение от години? Нима е справедливо да понасяш последиците, от взетите решения на други хора? Ще ги сполети ли съдбата на предците им и отмъщението отново ще надделее?


djehii
djehii
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 144
Дата на присъединяване : 16.05.2012
Години : 36
Местожителство : Морето
http://www.escape-bg.net/index.php

Loop (2012) Empty Re: Loop (2012)

Вто 9 Апр - 19:37
Изгледах три тайски сериала един след друг, този ми беше вторият след разочарованието ми от The Envy Code смятах да се отказвам от тайското, явно тези сериали няма да ми аресат, но дадох шанс на Loop - първите епизоди не ме хванаха... Но пък съм инат и почнали сериал или книга харесвам не харесвам си я довършвам. Та от инат продължих да гледам и стигнах до повратният 8-ми еп. със змийте и магиите. От тук почна да ме увлича сериала. Много ме впечатли Пенг - готин образ и добре изигран. Омразата и жаждата й за отмъщение, както и болната и любов Luang/Samon си казаха думата. "Учителят" - шамана или както се казва този който и помагаше с магиите и той не бе лош. Тук главният също беше, като марионетка, но му е простено нали го омагьосаха zlina . Главната ми идеше да я цапна с нещо, когато лежеше в болница, но пък се съвзе и показа характер. Тук и я харесах.. стегна се и почна да се бори за семейството си. Имаше си сапунените моменти и края така го скалъпиха, но беше по-добре от Кода.

П.П Ще по-моля, тези от вас който сте гледали повече тайски, да препоръчате някои хубави. Няма значение дали е романс, фентъзи, екшън и т.н просто главните да не са някакви лигли / лигльовци дето ги водят за носа и през почти всички еп. ти се иска да ги халосаш с нещо по тиквата Mad . Приемам всякакви предложения, колкото повече толкова по-добре ( zlina кога ще намеря време да ги изгледам не знам, пак нема да се спи..).
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите