SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Cruel Romance/2014/Пет 22 Мар - 16:25AniTo
School 2021 (2021)Вто 19 Мар - 17:16AniTo
My Roommate is a Gumiho (2021)Вто 19 Мар - 15:33AniTo
Mr. Queen/Queen Cheorin (2020-2021)Вто 19 Мар - 14:36AniTo
When My Love Blooms (2020)Вто 19 Мар - 12:54AniTo
Crash Landing on You (2019/2020)Пон 18 Мар - 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Намерете ни в:

Да се запознаем

+72
cincifuciq
bistra
Moon Areum
zizi76
hunter4o83
NETI8888
stoper
tina1313
Face2Face
ettka
BooInka
Лили
Maria Ahn
Ками
qni6teto
DaniChan
asterixu
milkyni
whisperss
rozi4ka
svetla7676
Hell Crew
Hanaaa
chorni
eastgirls
hiazma
yuki93
kremenapaloma
mtachi
bambucha
andjian
Кат
Amairo
rdmn
Super K-Starbg
egao
dandeli0n
Racheto
tvf
glavaneca
Eyes on Fire
funky77
lusiros
mira71
lussy792000
miglenaciq
Alice
zlati_dbsk
burbeng
mayarivanova
cvetinka_93
van4e123
BlackDiamondxx
lunati4kata
yordana
silvonaa
dea13
viva75
Fin_funktastic17
innaS
redehakateam
Monroe
manuelata
starflyer
pavlina_
didkapan
lukreciana
galinipopova
mayass
vaniee
danko11
hlytzprytz
76 posters
Go down
cincifuciq
потребител
потребител
Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 14.09.2017

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Чет 14 Сеп - 9:42
Здравейте, регистрацията ми във вашия форум е факт. Не знаех за съществуването му, но съм ползвала преводи на мечтателите. Благодаря за което, добри сте!
Казвам се Соня, а никът ми се чете като Цинцифуция. Гледам много азиатски продукции с твърди предпочитания към японското кино. Надявам се да срещна хора с моите интереси. Правила съм преводи за приятели на филми, които харесвам и съм искала да ги видят и те. Превеждам от руски. Мога да помагам при преводи, когато ми позволява времето.
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Чет 14 Сеп - 10:50
Добре дошла, cincificiq!
Пожелавам ти весело изкарване сред нас!
Ще се радваме да споделяш мнения по темите за сериали, актьори, предавания (предавания!!!)...
183
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Чет 14 Сеп - 13:41
Добре дошла и от мен. Радвам се, че има и друг човек във форума с предпочитание към японските продукции. 183

_________________
Да се запознаем - Page 19 001-1811
AniTo
AniTo
Нефритено острие
Нефритено острие
Брой мнения : 295
Дата на присъединяване : 07.03.2018
Години : 46
Местожителство : Пловдив

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Чет 17 Май - 12:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Здравейте, мечтатели 183 .
Казвам се Ани и съм от Пловдив. Вече три години съм яко увлечена по азиатските филми и сериали. От доста време се каня да попитам дали не мога и аз да помагам с нещо в огромния труд, който полагате. Не съм достатъчно добра с езиците, за да превеждам, но от известно време се уча да редактирам /благодарение на обясненията във вашия форум и от други места/ и мисля, че се справям добре. Страшно ми е интересно. С малко помощ бих могла да се науча и да качвам в сайтове. Въпреки че имам две деца и мъж, мога да си намирам свободно време. За себе си мога да кажа, че съм добър и отговорен човек, който обича една работа, ако се върши да се върши както трябва или изобщо да не се започва. Ако имате нужда от помощ, с радост бих се включила на свободна практика happy .


Последната промяна е направена от AniTo на Сря 4 Май - 8:59; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Mmmargi
потребител
потребител
Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 08.05.2020

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Нед 10 Май - 8:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Привет и от мен. ;) Казвам се Марги, от София. Обичам много неща, имам много страсти, като пътувания, фотография, опознаване на човешката природа, както и смисленото кино, което обогатява, а не просто ти "взима" от времето. smilies Книгите, културите, езиците, преводите, редакциите също са с мен през годините. С азиатското кино се запознах едва преди 7-8 години, началото бяха филмите на Ким Ки Дук, когото много уважавам и ме радва, а в последните години - корейски и японски сериали. Ценя високо труда на преводачи, редактори и хора, които правят възможно други култури и произведения да достигат до повече потребители на родния им език. Ще се радвам да се запозная и с вас, защото тук усещам вдъхновението и енергията на мечтите, а те са заразителни. ;) Благодаря за възможността да гледам филми със субтитри, подготвени от вас, както и да се докосна до тази креативна магия! Лекота и успех на всички! ;)

AniTo likes this post

mariela82
mariela82
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 16
Дата на присъединяване : 06.01.2022

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Вто 3 Май - 14:36
Здравейте,аз се казвам Мариела и съм във форума от няколко месеца.Тук е страхотно,вече незнам колко сериала съм изгледала.Благодаря на всички,които правят преводите,страхотни сте.

Сега на кратко за мен.Аз съм от Димитровград.Омъжена съм,с две деца.Имам три домашни любимеца.Немска овчарка(канадски вълк) -Рокси и декоративен заек -Снежинка,както и Мопс на име Сара.Живеем в къща и се занимавам с градинарство през свободното си време.

Хобито ми е да чета книги ,да гледам хубави филми и да пътувам.

AniTo likes this post

desityyy87
desityyy87
потребител
потребител
Брой мнения : 3
Дата на присъединяване : 27.04.2023
Години : 36
Местожителство : Ямбол

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Чет 27 Апр - 19:01
Здравейте и от мен. Казвам се Десислава и съм от Ямбол. Интереса ми към Азия започна преди около две години , сериали , кухня , музика абе общо взето всичко ми е интересно.

AniTo likes this post

Sponsored content

Да се запознаем - Page 19 Empty Re: Да се запознаем

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите