SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
Display results as :
Advanced Search
Latest topics
Sweet Home Season 3 (2024)Чет 25 Юли - 1:02ilina
Drawing Closer (2024)Сря 24 Юли - 22:46Ками
Drawing Closer (2024)Сря 24 Юли - 22:44Ками
Serendipity’s Embrace (2024)Сря 24 Юли - 21:10danko11
Молба за преводСря 24 Юли - 16:24Elica 12
High school return of a gangster (2024)Сря 24 Юли - 7:57Maria Ahn
Serendipity’s Embrace (2024)Пон 22 Юли - 20:39ees
Hierarchy (2024)Нед 21 Юли - 16:19ees
A Moment of Romance (2021)Нед 30 Юни - 21:04ees
Намерете ни в:

Go down
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пон 28 Авг - 21:39
Message reputation : 100% (1 vote)
2 Days & 1 Night (Season 3) Image_8653229391490432327697
2 Days & 1 Night / 2D1N / 1N2D / 1박 2일

Мото на предаването: Remember the member!

"2 Дни и 1 Нощ" е предаване, представящо красивите места в различни кътчета на Корея. Вместо да се снима в модерно студио, предаването показва "на живо" редица туристически и селски райони. Над 10 млн. корейци ежегодно пътуват из страната всяка година, а екипът на "2 Дни и 1 Нощ" пътешества из Корея през планини и ферми, до рибарски селища и острови - там, където хората посрещат гостите с усмивка, а красивата природа пречиства погледа.
Във всяка серия участниците играят игри, изпълняват "предизвикателства" с цел да спечелят обяд, вечеря или просто да спят на закрито. Игрите често са в отбор и са толкова забавни, че да си призная, иска ми се да участвам и аз. Понякога се изисква катерене, друг път плуване, а често и бързина. Винаги обаче основната цел е забавлението и нашите герои се справят отлично с тази задача.
Първата серия е излъчена на 5 април 2007.
"2 Days & 1 Night"  е едната част от програмния блок "Happy Sunday" на телевизия KBS, другата част е шоуто "Return Of the Supermen", което представя известни бащи, оставени да се грижат сами за децата си за определено време.
Историята на "2D1N" е богата и едва ли ще мога да я предам коректно. Затова предпочитам да споделя линк за тези, които искат да почерпят по-обширна информация: https://en.wikipedia.org/wiki/2_Days_%26_1_Night

В момента тече Сезон 3, а участниците в него са:
- Ким Джонг Мин (Kim Jong-min) - единственият "оригинален" член на екипa, част от шоуто от самото начало, пропуснал само 2-те години военна служба, член на групата Koyote. Поверена му е ролята на оптимистичен глупчо, който дава всичко от себе си, за да забавлявам публиката. Много ми е симпатичен.  183
2 Days & 1 Night (Season 3) Kim-jong-min_1388657664_af

- Ча Те Хьон (Cha Tae-hyun) - актьор, певец, продуцент и отскоро режисьор, част от предаването от 2012г. Любимец мой и фаворит всеобщ. Играчът-аристократ, който успява успешно да балансира между идиотщините на Джун Хо и начетеността на Донг-гу. Симпатяга е и т'ва си е.  183
2 Days & 1 Night (Season 3) Cha-tae-hyun-2

- Ким Джун Хо (Kim Joon-ho) - комедиант, певец, в предаването от 2013г. Хитрецът на компанията. Играчът, който ще измами конкуренцията без да му мигне окото, човекът, който не се притеснява да покаже най-грозното от себе си, за да спечели. Без него предаването нямаше да е това, което е. Любим герой ми е и той, макар и гадничък  zlina  
2 Days & 1 Night (Season 3) Fullsizephoto543287

- Дефкон (Defconn) - композитор, рапър, член на екипа от 2013г. За мен той е планината и стабилността, без да се замисляш го уважаваш. Хубаво е да имаш в екипа си такъв човек.  happy
2 Days & 1 Night (Season 3) Defconn

- Джонг Джун Йонг (Jung Joon-young) - певец, DJ, актьор, радио-водещ и победител в популярното предаване Superstar K4 (2012), участник в 2D1N от 2013г. Ако концепцията на предаването беше един да спечели, бих се обзаложила, че това ще е Джун Йонг. Интелигентен, забавен, наглед отпуснат и ленив, но опре ли до играта дава всичко от себе си. Роден победител.  applause
2 Days & 1 Night (Season 3) Jung-joon-young_1485321783_af_org

- Юн Ши Юн (Yoon Dong-gu) - актьор, най-новият участник в предаването - от 2016г. Юн Ши Юн влезе със заявка за силна игра, начетен, бърз в повечето състезания, но пустите игри с топка хич не му се отдават. За капак снощи гледах епизода в който правиха МЕНСА-тест и определено Донг-гу беше доста разочарован от себе си. Ако можех бих му казала да не се впряга толкова, а просто да се забавлява. Когато се отпусне е много готин. А колко е хубав да споменавам ли? Все пак Юн Ши Юн ми е любимият пекар и трета моя слабост сред участниците.
2 Days & 1 Night (Season 3) 19e737fe798f9e28f8ee13c8d85e2621

Много ще се радвам да намеря още хора, които следят предаването и да обменим хилеж задочно. Защото е забавно и то много.
По-долу ще постна клипчета, за да добиете малко представа за какво говоря. И кой знае - може някой да се запали по предаването.
Гледане онлайн в канала на Kbs World в YouTube.


Последната промяна е направена от rdmn на Пет 1 Сеп - 13:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пон 28 Авг - 22:03
Да си призная по-сериозно внимание на шоуто обърнах след като гледах The Best Hit - там участват доста хора екипа.
Ето и малко сценки с Дефкон, който се възхищава на себе си и Джун Хо, спасяващ животи  171sm



А епизода с тайния обяд ми е един от любимите евър. Гледайте ги бе, гледайте какво се казва всеотдайна игра  171sm



Припомням и клипчето, което се въртеше неотдавна в нета - спортиста-кавалер, който пусна Ким Ю Джонг  applause  Бях забравила тази игра, известна по нашите ширини като "Пускам, пускам кърпичка".

avatar
aya_alexandra
потребител
потребител
Брой мнения : 2
Дата на присъединяване : 04.01.2015

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пон 28 Авг - 22:45
Обожавам това предаване. Много забавни и готини хора участват в него! smilies
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пон 28 Авг - 23:43
Е, радвам се, че още някой се включи.
aya_alxandra, от кога следиш предаването? Кой ти е любимеца? А любим епизод/игра/момент? 183
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пет 1 Сеп - 13:14
Лудостта ми продължава да се вихри с пълна сила и ми е все така готино.
Не знаех, че са записали песничка за шоуто, сладурска е.



А тази дори още повече. smilies



Оказа се, че песните са измислени от участниците по повод 10-тата годишнина на шоуто (2 Days & 1 Night - Season 3 : Make a Song' Special 2 и 3). Забавно беше да ги гледам как правят песен.
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Вто 12 Сеп - 19:12
След рекламата, която му направих на форумната среща, дали някой се осмели да хвърли едно око? 183
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Чет 14 Сеп - 9:44
Явно сама ще си коментирам в темата... Е, поне мога да си се вихря на воля. И веднагически бързам да си самосподеля едно клипче изваждащо на преден план броманса между Джун Хо и Донг Гу. hearts



Последната промяна е направена от rdmn на Съб 16 Сеп - 18:00; мнението е било променяно общо 1 път
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1619
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Чет 14 Сеп - 21:06
Данче, постни един линк към епизод, който ще ми хареса, за да го почна...

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

2 Days & 1 Night (Season 3) Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Пет 15 Сеп - 6:19
Всеки епизод има някаква тема. Обикновено новата тема/игра/пътуване започва в средата на една серия и продължава до някое време в следващата. Серията по- долу е една от малкото, които намерих да започват "на чисто" така да се каже, но пък е една от любимите ми. Това е сезон 3, епизод 600, а този след него - 601,  е култов направо, няма такъв хил  84sm  

rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Сря 20 Сеп - 9:47
Направих група на предаването във Фейса. Добре сте дошли!  183
#2 days & 1night
.. и надолу в резултатите
Sponsored content

2 Days & 1 Night (Season 3) Empty Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Можете да отговаряте на темите