SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Cruel Romance/2014/Пет 22 Мар - 16:25AniTo
School 2021 (2021)Вто 19 Мар - 17:16AniTo
My Roommate is a Gumiho (2021)Вто 19 Мар - 15:33AniTo
Mr. Queen/Queen Cheorin (2020-2021)Вто 19 Мар - 14:36AniTo
When My Love Blooms (2020)Вто 19 Мар - 12:54AniTo
Crash Landing on You (2019/2020)Пон 18 Мар - 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Намерете ни в:

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

+31
pencheva_sz
pavlina_
Ками
miromira_88
xxneonxlightsxx
liyalove
milkyni
asterixu
dariko
Hell Crew
krasirew
tvf
whisperss
djehii
KazeShini
chorni
redehakateam
atuani
mtachi
lukreciana
andriyan66
Eyes on Fire
Super K-Starbg
Susumu
b00m
rdmn
Тони
Racheto
mayarivanova
lunati4kata
hlytzprytz
35 posters
Go down
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет 9 Сеп - 22:35
Ако някой има нужда от покана за регистрация, а друг има възможност да изпрати, тук е мястото да се разберете

Имайте предвид, че правилата в АзияТорентс са доста строги, що се отнася до сийдване.
Не злепоставяйте човека, който ви е изпратил поканата!



Последната промяна е направена от hlytzprytz на Съб 7 Яну - 22:21; мнението е било променяно общо 1 път
lunati4kata
lunati4kata
потребител
потребител
Брой мнения : 3
Дата на присъединяване : 20.10.2011
Години : 32
Местожителство : Велико Търново

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Чет 20 Окт - 1:31
Здравейте smilies Аз съм съвсем новичка тук,но ще се опитам да помогна с каквото мога,за да развием сайта.И сега да кажа,че ми трябва покана за Asiatorrents още не съм имала регистрация там smilies
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Чет 20 Окт - 10:03
Странно, защото ми изписва, че с този мейл вече има регистриран някой. Следващото е копнато от инфото в азия-торентс: lunati4kata-Leecher; joined on: 04/01/2011 22:12:57; last access: 04/06/2011 21:39:07 ; country: Bulgaria
Ако наистина нямаш или имаш проблем с настоящата регистрация, направи нов мейл и го пусни на лична за да опитаме отново.
Иначе за всички, които имат нужда-разполагам с 3-4 покани
mayarivanova
mayarivanova
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 18
Дата на присъединяване : 24.10.2011
Години : 43
Местожителство : Sliven

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон 24 Окт - 18:14
Имам една покана, ако някой има нужда ;)
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед 25 Дек - 11:01
Аз също имам две покани ако някой иска регистрация там мога даму пратя.

Също имам и покана за мастерс-торента.


Последната промяна е направена от Racheto на Вто 3 Яну - 10:04; мнението е било променяно общо 1 път
Тони
Тони
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 27
Дата на присъединяване : 20.09.2011
Години : 36

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед 25 Дек - 11:35
И аз имам една покана. : )
Тони
Тони
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 27
Дата на присъединяване : 20.09.2011
Години : 36

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб 7 Яну - 22:04
Message reputation : 50% (2 votes)
Извинявам се че пиша тук, но някой има ли покана за Bollydream? Toва май ще излезе най-недостъпният сайт изобщо.
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб 7 Яну - 22:36
за болидрийма поканите са трудно нещо аз съм регната там но все още нямам покани.
Тони
Тони
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 27
Дата на присъединяване : 20.09.2011
Години : 36

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб 7 Яну - 23:12
Aми ще изчакам тогава да пуснат свободна регистрация, ако изобщо се случи някога. :D

Само да вметна, че имам няколко покани за Demonoid.me, ако някой се нуждае. smilies
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед 8 Яну - 12:19
Аз също имам за Мастерс-торента, ако на някой му трябва. Не разбрах какво направиха те с тия покани - коледен подарък ли, що ли...
Sponsored content

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите