SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Kill It (2019)Today at 17:45AniTo
Lovely Runner (2024)Чет 25 Апр - 7:51ees
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:44AniTo
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:31AniTo
Lovely Runner (2024)Вто 23 Апр - 20:56zezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто 23 Апр - 17:22Lightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон 22 Апр - 11:54Maggi
20th Century Girl (2022)Съб 20 Апр - 22:16ees
Tropical Night (TBA)Съб 20 Апр - 17:17AniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет 19 Апр - 21:04danko11
Намерете ни в:

Go down
lazeto
lazeto
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 1098
Дата на присъединяване : 12.11.2011

знаме Shark (2013)

Сря 8 Май - 10:59
Shark (2013) Shark_BG_poster_version02
Shark (2013) Shark_BG_poster_version01

Shark (2013)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Sangeo
Телевизионен рейтинг:
Година на излъчване: 2013 - Май – 27
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:55
Жанр: Драма
Канал: KBS2
Епизоди:
Режисьор: Park Chang-Hong
Субтитри: Английски в торента

Участват:
Son Ye-Jin - Jo Hae-Woo
Kim Nam-Gil - Han Yi-Soo
Ha Seok-Jin - Oh Joon-Young
Lee Ha-Nui - Jang Young-Hee
Park Won-Sang - Byeon Bang-Jin
Lee Jeong-Kil - Jo Sang-Deuk
Lee Si-Yeon - Kim Dong-Soo
Nam Bo-Ra - Han Yi-Hyun
Lee Soo-Hyuk
Yeon Jun-Suk - Han Yi-Soo (young)
Kyung Soo-Jin - Jo Hae-Woo (young)

Резюме: В сериала се разказва за борбата на един мъж, между любовта и желанието за отмъщение...
Серила се води трета част от трилогия, която включва още Resurrection и The Devil...



Свали в :masters-tb:






Свали 1
Свали 2

Чакано сериалче, а като гледах трейлъра още повече... zlina


Последната промяна е направена от lazeto на Нед 16 Юни - 18:14; мнението е било променяно общо 7 пъти
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: Shark (2013)

Сря 8 Май - 12:04
Oх, и аз съм по таквиз, май някой се разочарова или измамен пред олтара, тъй както гледам. Изглежда силна и стилна Shark (2013) 753350421 драма.
whisperss
whisperss
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 156
Дата на присъединяване : 11.01.2013
Години : 29
Местожителство : Пловдив

знаме Re: Shark (2013)

Сря 8 Май - 22:44
И аз се редя на опашката за гледане, но колко време има до старта, ех...
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: Shark (2013)

Чет 30 Май - 15:49
Shark (2013) Shark-Poster-1
Spoiler:
РУСКИ СУБТИТРИ

Shark.E01.avi
696.30 Mbf-bit

Shark.E02.avi
696.75 Mbf-bit

Субтитри: Bears
Торент-видео с руски субтитри

Официален сайт



mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

знаме Re: Shark (2013)

Пет 21 Юни - 7:52
Изгледах 1-ви епизод и ми хареса. Започнах го заради актьорите, най-вече Son Ye-Jin, която май няма слаб сериал. Прочетох много негативни оценки за сериала и нямах големи очаквания. Почти винаги първите епизоди са малко мудни, докато ни въведат в самата история и не изгледаме детските им години, но сега и малчуганите ми харесаха. И така... очертава се драма.
eowina
eowina
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 13
Дата на присъединяване : 10.06.2012

знаме Re: Shark (2013)

Пет 21 Юни - 10:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Аз пък доста си го харесвам сериалчето.Следя го от самото начало и вярно че въведението в историята беше малко дълго и тегаво но пък от друга страна все пак успяха да оставят някои неща достатъчно неясни че да заинтригуват зрителския интерес.Вярно че историята не блести с особена оригиналност и някои бъдещи събития намекнати в последния засега 8 епизод са с предвидими от тях последствия но въпреки това става все по интригуващо бъдещото развитие на историята.Единственото което ме притеснява засега е как ще обяснят спасяването но на Ха Ин Су - ясно е че е японеца но по интересното е как аджеба го е направил защото все пак как главния герой е оцелял след такава тежка катастрофа и как е преживял пътуването до Япония в неговото животозастрашаващо състояние.Все пак съм доволна че разкриха самоличността на убиеца с писалката и признавам че успяха да ме изненадат.Все пак най интересната тайна е (все пак тя е първопричината за всичко случващо се) какво се случило преди толкова много години с бащата на стареца че той е готов да убива за да запази всичко скрито покрито - пък ще кофти да я разкрият толкова рано и да ни развалят удоволствието от гледането.Моето мнение е че сериалът си заслужава гледането въпреки предвидимия край - една камара трупове накрая и океан от сълзи но това е корейски сериал все пак.Единствения образ който ме дразни е старото и приятелче и настоящ съпруг - да ме прощават сценаристите но не съществува( поне според мен) толкова мил и разбиращ съпруг но в последните епизоди започнаха да се усещат и започнаха да му предават чувства като ревност и подозрение които го правят малко по реалистичен и нормален.Така че гледайте!!!
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: Shark (2013)

Пет 21 Юни - 14:15
Не му е дошъл още реда, но съм си го набелязала за гледане.
Това че на някои хора от някои сайтове не им харесва, може би притеснява хората на които им харесва, макар и единици- да пишат. Всеки човек си има свой вътрешен свят, свои потребности, свое виждане за света, едни повече усещат, други повече мислят, различна настройка по различно време, един вижда едно, друг друго, усещането по друг начин, въобще да не ви притеснява. Това е интересното, разнообразието в мислите идеите и чувствата, което е хубаво и да се сподели, и също, ако по-често се прави и то именно тук, ще внесе доста пъстрота и колорит, ще даде живец на темата и от там ще направи това място още по приятно. И най-вече, да си намерите сродни души тук!:asians:
Така че не се притеснявайте харесва ли ви или не... пишете, ще е интересно и забавно споделеното.183
А, и поздравче за тез дет го харесват
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

знаме Re: Shark (2013)

Пет 21 Юни - 17:46
Лу,
"... Всеки човек си има свой вътрешен свят, свои потребности, свое виждане за света, едни повече усещат, други повече мислят, различна настройка по различно време, един вижда едно, друг друго, усещането по друг начин, въобще да не ви притеснява. Това е интересното, разнообразието в мислите идеите и чувствата, което е хубаво и да се сподели, и също, ако по-често се прави и то именно тук, ще внесе доста пъстрота и колорит, ще даде живец на темата и от там ще направи това място още по приятно...."
shake2
И аз винаги съм мислела така.

Относно сериала, аз също мисля да му хвърля едно око по-натам. Не ме притеснява казаното, че първите серии били предвидими, пак героите като деца, пак минало... Знаем си ги ние корейските сериали. Тук разчитам най-вече на добра игра и страхотна музика. И предполагам корейците отново няма да ме разочароват.
mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

знаме Re: Shark (2013)

Съб 6 Юли - 22:48
Изгледах 5-ти епизод и става все по-интересно! Драма, крими и още нещо. Имаме си три убийства, които някак са свързани. Ние знаем как, но самите герои трябва да го открият. Хареса ми как вмъкнаха в историята и легендата за Орфей. Една съвременна адаптация на легендата.
Tara
Tara
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 107
Дата на присъединяване : 10.12.2011

знаме Re: Shark (2013)

Нед 7 Юли - 10:25
И на мен ми харесва сериала. Никога не съм приемала за излишни сериите с детските години на героите. В повечето случаи точно те подсказват в последствие причините за дадено решение или действие на героя.
Spoiler:

Sponsored content

знаме Re: Shark (2013)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите