SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Cruel Romance/2014/Пет 22 Мар - 16:25AniTo
School 2021 (2021)Вто 19 Мар - 17:16AniTo
My Roommate is a Gumiho (2021)Вто 19 Мар - 15:33AniTo
Mr. Queen/Queen Cheorin (2020-2021)Вто 19 Мар - 14:36AniTo
When My Love Blooms (2020)Вто 19 Мар - 12:54AniTo
Crash Landing on You (2019/2020)Пон 18 Мар - 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Намерете ни в:

Go down
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Как да създам нова тема Empty Как да създам нова тема

Съб 10 Сеп - 12:16
Първо се уверете, че темата която ви вълнува и искате да създадете все още не е създадена.
После преценете в коя категория е подходящо да се създаде.


Напр. сериалът "*********" трябва да се помещава в "Корейски сериали"
Влизате в "Корейски сериали" и търсите бутон "NEW". Кликнете върху него.
Виждате нещо като формулярче. Не е по-различно от това за отговорите на коментарите, нали?
С малката разлика, че трябва да попълните в полето "Title of the topic" името на сериала.
В "Description" направете много кратко описание на сериала. Да речем: "2006 година" или " Период на излъчване 26.10.2005-15.12.2005"


И тогава влизаме в "Писане на съобщение", където ще трябва да направите една презентация на този сериал
Няма да ви пояснявам какво да включвате, защото вие решавате. Погледнете какво са направили другите и преценете какъв ще е вашия стил.
Имайте предвид, че съм включила опция за оценяване на всеки член от семейството ни, така че колкото по-добре и атрактивно е направена темата ви, толкова повече гласове ще съберете.


Така, а сега да видим бутончетата, които са наредени отгоре.
да не поясняваме всички, нали? Сложете мишката отгоре върху всяко едно от тях и ще разберете за какво служат.

А как се използват? Идете върху бутончето с въпросителния знак и кликнете, за да прочетете първо там.

Ако искате да сложите снимка е хубаво да използвате "Image", Копирате нетадреса на изображението, което искате да вмъкнете. Пействате го в поленцето и натискате ОК.

Ако искате да сложите линк към сайт с информация или за сваляне на филм или субтитри, използвайте "Link". В горното поле пействате адреса на сайта, а в долното с български букви пишете или Линк към "Сайта за информация" или " Свали от ******"( на мястото на виолетовите нещица напишете името с което е популярен сайта.

Ако искате да вмъкнете видео(клип) естествено е да изберете бутончето с нарисуваната филмова лента. И сега по същия начин: Пействате адреса на клипа и натискате ОК.

Как да си направим текста с дебели букви, курсив(наклонени), подчертан или пресечен
Изпозвайте бутончетата B, I, U и S. Маркирайте тази част от текста, която искате да изглежда по начините описани по-горе и натиснете желаното бутонче.

Как да равним текста вляво- "left", средата- "center" и вдясно- "right". Маркирайте текста и изберете едно от трите бутончета.

Как Да направим буквите по-големи-"Font size", да ги оцветим "Color" или да изберем друг шрифт "Font". Познато, нали? Маркирайте текста и изберете едно от трите бутончета.


Какво правят нешата в падащото меню на "Others". Забележете, че не демонстрирам всички. Обяснението ми е: "Ми, и аз не знам за какво се ползват и какво правят" Embarassed )
Spoiler:
"Horizontal Scrolling"
"Vertikal scrolling"

Всъщност, защо вече не опитате сами?
Преди да изпратите темата, натиснете "Preview" , за да видите как ще изглежда и да оправите нещо ако не е наред. Когато сте доволни от резултата натиснете "Send" и чакайте коментарите :bom:

Успех! lol!
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите