SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Търсене
Display results as :
Advanced Search
Latest topics
Bad Memory Eraser (2024)Yesterday at 20:58AniTo
Молба за преводПет 21 Юни - 9:18AniTo
Designated Survivor: 60 Days (2019)Чет 20 Юни - 18:46AniTo
Kill Heel (2022)Чет 13 Юни - 17:12danko11
Sweet Home Season 3 (2024)Сря 12 Юни - 19:01ilina
Designated Survivor: 60 Days (2019)Сря 12 Юни - 18:57AniTo
Doctor Slump (2024)Вто 11 Юни - 18:33ees
Tell me that you love me (2023)Вто 11 Юни - 18:29ees
Tell me that you love me (2023)Вто 11 Юни - 12:06AniTo
Намерете ни в:

Go down
avatar
deimion
потребител
потребител
Брой мнения : 4
Дата на присъединяване : 04.11.2011
Местожителство : Пловдив

Молба за превод в друг формат Empty Молба за превод в друг формат

Нед 16 Юни - 17:09
Здравейте, първо искам да благодаря на целия екип за преводите. Живея в страна която не позволява тегленето на вашите субтитри, докато живеех в България нямах никакъв проблем да ги свалям от сайта ви или от masters-tb.com. Може ли да ги прикачите като файл или да ги публикувате в друг сайт за суптитри? Започнах да моля приятели да ми ги свалят и да ми ги изпращат на имейл. Не всички места за онлайн гледане се отварят и ще се радвам, ако може да промените нещо в тази насока. Сега ми дава винаги това, когато се опитвам да свалям субтитрите ви: 
[size=60]Error 1005[/size]
 Ray ID: 894b58a1eb22955c • 2024-06-16 14:03:57 UTC

Access denied


What happened?


The owner of this website (stupiddreambg.com) has banned the autonomous system number (ASN) your IP address is in (16509) from accessing this website.


Не знам дали има и други хора като мен, но се надявам да може да гледам сериалите с вашите преводи по нормален начин.
Lightsleeper
Lightsleeper
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 10
Дата на присъединяване : 11.04.2024
Години : 49
Местожителство : Силистра

Молба за превод в друг формат Empty Re: Молба за превод в друг формат

Пон 17 Юни - 6:44
deimion написа:Здравейте, първо искам да благодаря на целия екип за преводите. Живея в страна която не позволява тегленето на вашите субтитри, докато живеех в България нямах никакъв проблем да ги свалям от сайта ви или от masters-tb.com. Може ли да ги прикачите като файл или да ги публикувате в друг сайт за суптитри? Започнах да моля приятели да ми ги свалят и да ми ги изпращат на имейл. Не всички места за онлайн гледане се отварят и ще се радвам, ако може да промените нещо в тази насока. Сега ми дава винаги това, когато се опитвам да свалям субтитрите ви: 
[size=60]Error 1005[/size]
 Ray ID: 894b58a1eb22955c • 2024-06-16 14:03:57 UTC

Access denied


What happened?


The owner of this website (stupiddreambg.com) has banned the autonomous system number (ASN) your IP address is in (16509) from accessing this website.


Не знам дали има и други хора като мен, но се надявам да може да гледам сериалите с вашите преводи по нормален начин.

Доколкото видях от снимката, има бан на цялата мрежа където се намира и твоя IP адрес. Не знам защо е така и няма как да разбера. Моят съвет е да опиташ с VPN ( Виртуална частна мрежа). По този начин ще премахнеш ограниченията за теглене, онлайн гледания и т.н. , които съществуват в държавата където си. Потърси в интернет къде предлагат VPN, има както платена така и безплатна услуга.

_________________

Addicted to historical dramas

Молба за превод в друг формат 4b816712 

avatar
deimion
потребител
потребител
Брой мнения : 4
Дата на присъединяване : 04.11.2011
Местожителство : Пловдив

Молба за превод в друг формат Empty Re: Молба за превод в друг формат

Пон 17 Юни - 19:16
Здравейте, благодаря за отговора ви. Използвам точно VPN, без него няма как да гледам други сайтове, но част от тях също така ме одхвърлят или блокират. Мился, че точно поради тази причина не мога да свалям субтитрите от екипа, нямам проблеми с няколко други сайта за субтитри, но точно субтитрите на stupid-dream ги няма качени в тях.
Sponsored content

Молба за превод в друг формат Empty Re: Молба за превод в друг формат

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите