SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Lovely Runner (2024)Чет 25 Апр - 7:51ees
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:44AniTo
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:31AniTo
Lovely Runner (2024)Вто 23 Апр - 20:56zezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто 23 Апр - 17:22Lightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон 22 Апр - 11:54Maggi
20th Century Girl (2022)Съб 20 Апр - 22:16ees
Tropical Night (TBA)Съб 20 Апр - 17:17AniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет 19 Апр - 21:04danko11
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
Намерете ни в:

Go down
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

знаме One More Happy Ending (2016)

Пон 25 Яну - 1:03
One More Happy Ending (2016) One-More-Happy-Ending-p00


One More Happy Ending

Държава : Южна Корея
Година : 2016
Епизоди:16
Времетраене : x 65 min.
Жанр:Драма, Романтичен
Канал:MBC / January 20 - March 10, 2016
Режисьор :Kwon Sung Chang
Субтитри:Руски ,Английски
В ролите :Jang Na Ra,Jung Kyung Ho ,Kwon Yool,Yoo Da In,Yoo In Na,Seo In Young,Shin Hyun Bin,Kim Tae Hoon,Go Kyu Pil

Резюме: В драмата се разказва за брака, повторния брак и развода.
Han Mi Mo (Jang Na Ra), член на бившата идол група “Angels”, сега работи като представител на повторен брак бизнес консултации. Тя дава честни отговори на своите клиенти, които се надяват да се оженят отново, помагайки им да намерят своите истински половинки…



lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: One More Happy Ending (2016)

Пон 25 Яну - 18:30
miromira_88
miromira_88
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 120
Дата на присъединяване : 13.03.2013
Години : 35
Местожителство : Бургас
https://www.facebook.com/miroslava.dimkiricheva

знаме Re: One More Happy Ending (2016)

Вто 3 Май - 10:50
Много приятно сериалче - сладки актьори с добра игра, забавни сцени и хубава музика. Хареса ми много!!! happy
ilina
ilina
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 488
Дата на присъединяване : 12.12.2015
Години : 24
Местожителство : Варна

знаме Re: One More Happy Ending (2016)

Вто 19 Юни - 16:56
Хареса ми сериалчето, но 10 серии щяха да са достатъчни. Започва много готино, комедия и всичко, но по средата много се разводни и разтеглиха проблемите. Засягат някои сериозни теми, което е хубаво, но започва да става скучно и еднообразно, накрая си върнаха началната мисъл сценаристите и пак става забавно.
Иначе Чонг Кьонг Хо се справи идеално с образа, само заради него се задържах! Колкото и да харесвам Чанг На Ра, тази роля не е особено силна според мен, може би заради самата героиня, която трябва да играе, но много сладичко и лигавичко трябваше да е всичко, явно ме е по вкуса ми.  zlina
Като забележка - направили са образа на доктора много антипатичен, дърво без никакви емоции, няма как зрителят да го хареса и е ясно накъде отиват нещата. Любовният триъгълник или каквото си бяха намислили сценаристите не се получи според мен. Най-много харесах Пек Да Джонг и мъжа й като двойка, при тях се видя истински преодоляването на проблема, дистанцирането на съпрузите един от друг. Естествено, няма да минем и без образи като Го Донг Ми и Хонг Е Ран, страхотна игра на момичетата! А малкото момче, синът на Сонг Су Хьок, този ще стане голям актьор някой ден, може би един от най-силните образи в драмата!
Второстепенните двойки бяха по-интересни от главната на моменти, но не съм разочарована, такова сериалче ми се гледаше напоследък, определено препоръчвам за любители на сладки двойки и въобще на връзките, тук имаше толкова различни, затова беше интересно да се види как ще се развият нещата при отделните герои, как ще преодолеят различията и проблемите си и ще гледат напред към общото си бъдеще. Давам 7.5/10

_________________
One More Happy Ending (2016) 9Oqn3K
Sponsored content

знаме Re: One More Happy Ending (2016)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите