SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
My Lovely Liar (2023)Yesterday at 10:24Lightsleeper
Молба за преводЧет 2 Май - 11:51Andriana99
1000 Won Lawyer/One Dollar Lawyer (2022)Сря 1 Май - 21:26ScarletFlower
The King's Affection (2021)Сря 1 Май - 21:23ScarletFlower
Поздрав с песента Вто 30 Апр - 17:35ilina
Да се запознаемВто 30 Апр - 11:46Andriana99
Песента, която слушам, е...Пон 29 Апр - 19:27danko11
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:09AniTo
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:08AniTo
Намерете ни в:

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

+31
pencheva_sz
pavlina_
Ками
miromira_88
xxneonxlightsxx
liyalove
milkyni
asterixu
dariko
Hell Crew
krasirew
tvf
whisperss
djehii
KazeShini
chorni
redehakateam
atuani
mtachi
lukreciana
andriyan66
Eyes on Fire
Super K-Starbg
Susumu
b00m
rdmn
Тони
Racheto
mayarivanova
lunati4kata
hlytzprytz
35 posters
Go down
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед 8 Яну - 12:19
Аз също имам за Мастерс-торента, ако на някой му трябва. Не разбрах какво направиха те с тия покани - коледен подарък ли, що ли...
b00m
b00m
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 85
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 28

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Вто 10 Яну - 21:28
Здравейте! Имам 3 покани за Masters-TB още възможност за 4 - 5 към asiatorrents, който се нуждае да заповяда. Нека пише ЛС. smilies
Susumu
Susumu
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 12
Дата на присъединяване : 19.01.2012
Местожителство : Plovdiv

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон 30 Яну - 19:18
b00m,много благодаря!
b00m
b00m
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 85
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 28

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон 30 Яну - 19:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Моля. smilies
Super K-Starbg
Super K-Starbg
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 8
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 41
Местожителство : Dobrich

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон 30 Яну - 21:25
Здравейте! Имам 2 покани за Masters-TB. Ако на някой му трябва да пише!
Eyes on Fire
Eyes on Fire
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 20
Дата на присъединяване : 05.12.2011
Местожителство : Бургас

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Вто 31 Яну - 15:18
Аз също имам няколко за Мasters-TB. В Asiatorrent си направих регистрация преди седмица без покана и прочие... явно съм улучила момента на свободна регистрация ли незнам и аз.
avatar
andriyan66
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 11
Дата на присъединяване : 13.01.2012
Години : 58
Местожителство : Ловеч

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Вто 31 Яну - 15:32
Регистрирах се и в двете, без покана.
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет 3 Фев - 18:40
Имам две покани в мастърс,ако някой иска нека да пише.Но има ли някой регистрация http://alliance-fansub.ru/index.php ,защото е спряна?
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб 4 Фев - 12:35
Имам за тук,
те качват тук, кажи какво ти трябва.
http://doramaland.org/ucp.php?mode=login&sid=ff6285c4d0ddb91893e54f505693c6cf
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб 4 Фев - 14:05
lukreciana написа:Имам за тук,
те качват тук, кажи какво ти трябва.
http://doramaland.org/ucp.php?mode=login&sid=ff6285c4d0ddb91893e54f505693c6cf

Регистрирах се,мерси за линка! Но досега в alliance следях кои сериали превеждат,затова ми трябваше нечия регистрация!
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон 6 Фев - 12:09
Искам само да попитам, нормално ли е като изпратя покана за AsiaTorrents веднага да ми изписва "false" в графата "Confirmed"? Вече за трети път ми се случва. Предишните два пъти хората не можаха да се регистрират и поканите ми се възстановиха. Дано сега не е така
Sponsored content

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 2 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите