Latest topics
Office Girls (2011)Yesterday at 22:08chorni
K2 (2016)Yesterday at 20:49chorni
Real Men 300 (2018)Yesterday at 19:37VickYi
Dokgo Rewind (2018)Yesterday at 11:43VickYi
Guardian (2018)Пет 21 Сеп - 15:24Ками
Age Of Legends (2018)Пет 21 Сеп - 14:58Ками
НОВИНИ
Намерете ни в:

Приятелски сайтове

Share
Go down
потребител
потребител
Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 14.09.2017
Вижте профила на потребителя

Re: Да се запознаем

on Чет 14 Сеп - 9:42
Здравейте, регистрацията ми във вашия форум е факт. Не знаех за съществуването му, но съм ползвала преводи на мечтателите. Благодаря за което, добри сте!
Казвам се Соня, а никът ми се чете като Цинцифуция. Гледам много азиатски продукции с твърди предпочитания към японското кино. Надявам се да срещна хора с моите интереси. Правила съм преводи за приятели на филми, които харесвам и съм искала да ги видят и те. Превеждам от руски. Мога да помагам при преводи, когато ми позволява времето.
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 679
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 43
Местожителство : София

on Чет 14 Сеп - 10:50
Добре дошла, cincificiq!
Пожелавам ти весело изкарване сред нас!
Ще се радваме да споделяш мнения по темите за сериали, актьори, предавания (предавания!!!)...
183
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 403
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 28
Местожителство : Трявна

on Чет 14 Сеп - 13:41
Добре дошла и от мен. Радвам се, че има и друг човек във форума с предпочитание към японските продукции. 183

Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 07.03.2018
Години : 41
Местожителство : Пловдив

on Чет 17 Май - 12:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Здравейте, мечтатели 183 .
Казвам се Ани и съм от Пловдив. Вече три години съм яко увлечена по азиатските филми и сериали. От доста време се каня да попитам дали не мога и аз да помагам с нещо в огромния труд, който полагате. Не съм достатъчно добра с езиците, за да превеждам, но от известно време се уча да редактирам /благодарение на обясненията във вашия форум и от други места/ и мисля, че се справям добре. Страшно ми е интересно. С малко помощ бих могла да се науча и да качвам в сайтове. Въпреки че имам две деца и мъж, мога да си намирам свободно време. За себе си мога да кажа, че съм добър и отговорен човек, който обича една работа ако се върши да се върши както трябва или изобщо да не се започва. Ако имате нужда от помощ, с радост бих се включила на свободна практика happy .
Sponsored content

Върнете се в началото