SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Lovely Runner (2024)Yesterday at 7:51 amees
The Shrine (2024)Вто Апр 23, 2024 11:44 pmAniTo
The Shrine (2024)Вто Апр 23, 2024 11:31 pmAniTo
Lovely Runner (2024)Вто Апр 23, 2024 8:56 pmzezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто Апр 23, 2024 5:22 pmLightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон Апр 22, 2024 11:54 amMaggi
20th Century Girl (2022)Съб Апр 20, 2024 10:16 pmees
Tropical Night (TBA)Съб Апр 20, 2024 5:17 pmAniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет Апр 19, 2024 9:04 pmdanko11
Record of Youth (2020)Сря Апр 17, 2024 11:50 amAniTo
Намерете ни в:

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

+31
pencheva_sz
pavlina_
Ками
miromira_88
xxneonxlightsxx
liyalove
milkyni
asterixu
dariko
Hell Crew
krasirew
tvf
whisperss
djehii
KazeShini
chorni
redehakateam
atuani
mtachi
lukreciana
andriyan66
Eyes on Fire
Super K-Starbg
Susumu
b00m
rdmn
Тони
Racheto
mayarivanova
lunati4kata
hlytzprytz
35 posters
Go down
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб Юни 02, 2012 10:44 pm
Аз, честно казано не съм се замисляла, просто от години си имам регистрации... Направило ми е впечатление, че някои филми се качват първо в Мастерс. Предполагам, че хората са отчели това и са решили да искат покани, за да не чакат. Така си го обяснявам, поне.
Просто тези два тракера са добили популярност като такива с азиатска насоченост и хората искат "и от там" да могат да свалят.
Така си мисля, но не мога да съм 100%, че това са причините.

И, chorni, благодаря за бързата реакция в качването на Принц на покрива.
KazeShini
KazeShini
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 20
Дата на присъединяване : 10.05.2012
Години : 37
Местожителство : Lost in space
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?act=idx

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед Юни 03, 2012 11:12 am
chorni написа:може ли да ми кажете какво ви липсва в замунда за да ви трябват покана в боли и мастерс и т.н.

Не знам за другите, но мога да отговоря за себе си.
Каталогът с азиатски продукции в Мастърса ми се струва по-пълен и подреден, обикновено от там си избирам какво ми се гледа, но, разбира се, има я и другата страна - липса на сийдъри за старите торенти. В това отношение разчитам на Asiatorrents да спасява положението.
Другото, което харесвам повече в Мастърс е отношението на останалите потребители. Там има повече любители на азиатските продукции, докато в Замунда под всеки пети торент попадам на хейтърски коментари("стига с тия китайчета" и т.н.) от хора, които дори не са си направили труда да видят за какво става въпрос в съответния филм, още повече да прочетат, че "продуктът" далеч не е "made in China". Съжалявам, просто подобни неща си ме дразнят, затова предпочитам по-приятелска среда.
Обаче не мога да отрека, че именно Замунда е най-популярният бг тракер и точно чрез него се предава заразата "азиатска треска" на хора, които все още не са се влюбили в източното кино колкото нас, а и е от малкото общодостъпни тракери, в които се качват корейски и японски продукции.
Извинявайте, ако съм засегнала някого по някакъв начин. Ишинмасен.
Съжалявам, ако мнението ми не е на подходящото място, но просто попита и...
И не на последно място благодаря за всичко - преводи, ъплоуди и т.н.

chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Нед Юни 03, 2012 2:24 pm
каталог замунда

http://zamunda.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=116712

но последните 10-12 сериала още не са добавени
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон Авг 06, 2012 6:39 pm
Някой има ли регистрация в alliance, защото загубих тази на Тони?
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон Авг 06, 2012 6:45 pm
Аз.
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пон Авг 06, 2012 7:25 pm
Много ти благодаря, прати ми я на лични.
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет Дек 07, 2012 11:43 am
Имам личен проблем и затова искам да ви помоля за нещо. Трябва ми покана за Asia Torrents ( pavlina_tpg@abv.bg ) или с лично съобщение да ми дадете вашата регистрация ( няма да ползвам регистрацията ви да свалям) .

_________________
Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Tumblr_ol45z21pfg1tn1x0to10_500
djehii
djehii
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 144
Дата на присъединяване : 16.05.2012
Години : 36
Местожителство : Морето
http://www.escape-bg.net/index.php

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет Дек 07, 2012 1:04 pm
pavlina_ написа:Имам личен проблем и затова искам да ви помоля за нещо. Трябва ми покана за Asia Torrents ( pavlina_tpg@abv.bg ) или с лично съобщение да ми дадете вашата регистрация ( няма да ползвам регистрацията ви да свалям) .

Драсни ми на скайпа :\':
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет Дек 07, 2012 4:07 pm
Добре, благодаря smilies

_________________
Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Tumblr_ol45z21pfg1tn1x0to10_500
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Пет Дек 07, 2012 9:46 pm
http://www.asiatorrents.me/
във момента рега е отворен свободно,без покани
whisperss
whisperss
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 156
Дата на присъединяване : 11.01.2013
Години : 29
Местожителство : Пловдив

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Съб Яну 12, 2013 12:21 am
Ако може някой да ми прати една покана за азиаторентс на katshi@abv.bg
Благодаря предварително!
Sponsored content

Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща - Page 4 Empty Re: Трябва ми покана за AsiaTorrents, Masters-TB и всичко що изисква такива неща

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите