SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Молба за преводToday at 11:51Andriana99
1000 Won Lawyer/One Dollar Lawyer (2022)Yesterday at 21:26ScarletFlower
The King's Affection (2021)Yesterday at 21:23ScarletFlower
Поздрав с песента Вто 30 Апр - 17:35ilina
Да се запознаемВто 30 Апр - 11:46Andriana99
Песента, която слушам, е...Пон 29 Апр - 19:27danko11
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:09AniTo
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:08AniTo
Kill It (2019)Нед 28 Апр - 17:45AniTo
Намерете ни в:

Искате да се присъедините към нашия екип?

+16
mayass
eastgirls
Super K-Starbg
rdmn
Starlly
lukreciana
chen_chen
Racheto
cvetinka_93
danko11
miglenaciq
varkolakata
mira71
DarkGirl
werii
hlytzprytz
20 posters
Go down
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Съб 24 Дек - 22:28
здравейте аз също мога да помогна с превода от английски език. Помагала съм с редакцията и превода на едно сериалче на easternspirit.org на "Красиви като ангели" и също имам малко опит, ще се радвам да помогна с каквото мога. Имам достатъчно свободно време.
avatar
????
Гост

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Чет 29 Дек - 0:18
Ас знам английски и с радост ще помогна с преводите (макар че още се уча) или редакцията smilies
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Чет 29 Дек - 12:05
добре дошла
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Чет 29 Дек - 13:54
Раче, ако искате се пробвайте с първи епизод на това, с което се бориш.
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Чет 29 Дек - 15:02
с превода ли?
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Чет 29 Дек - 15:12
hkmun искаш ли да се пробваш с превода на "Meteor Garden"
chen_chen
chen_chen
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 10
Дата на присъединяване : 03.01.2012
http://vbox7.com/user:chen_chen

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Пет 6 Яну - 14:46
Бих желала да помогана с тайминга и редакцийте на субтитри. Владея киатйси /тайвански/ отлично. Мога да помагам и с преводите, но тази година имам изпити и ще ми е по трудно, заради това предпочитам да работя с по- големи екипи и с започнати проекти. Използвам Subtitle Workshop и двете версий.
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Пет 6 Яну - 16:01
Message reputation : 0% (1 vote)
Боже, та ти си най-големият ни новогодишен подарък!
За екипа! Страхотно се радвам!
Хо,те тва е страхотно бижу!
Кажи към какво си се насочила
и желаеш
да редактираш или превеждаш?
Желая ти много здраве, приятни мигове тук,
и едно голямо файтинг от все сърце.
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Пет 6 Яну - 20:58
До всички желаещи да превеждат или да помагат при превод или редакция:
Моля, заявете желанието си, като влезете тук . Нямам възможност да проследя из всички теми, дали някой предлага помощта си, а със заявката виждам веднага(когато съм пред компа, разбира се ;)).
Готови сме да дадем шанс на всеки грамотен човек, независимо от възраст и опит, да се включи към екипа ни от преводачи. Това, което ни ръководи в случая е факта, че никой не се е родил научен, но когато има желание, страст, амбиция, търпение, упоритост и постоянство, всичко е възможно. Не сте ли съгласни?
В скоро време(трябват ми най-много две седмици да си приключа превода на един сериал), ще се опитам да обясня в по-големи подробности как стоят нещата при преводите, какви са изискванията за да се получат добри "букви", как се ползва програмата за преводи... и каквото още се сетя.
Това е от мен засега.
Поздрави и огромно благодаря на chen_chen, за това, че се включва към нас с такова страхотно предложение. Не знам новогодишен ли е, но със сигурност е подарък sunny
chen_chen
chen_chen
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 10
Дата на присъединяване : 03.01.2012
http://vbox7.com/user:chen_chen

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Съб 7 Яну - 12:11
Ще се радвам да помогна, в момента помагам с тайминга и някои редакций в момента работя върху Meteor Garden. Ако имате нужда от човек който да прави тайминг винаги съм на линия... Но поради пречината, че сега имам да кандидатствам, проектите по които ще работя няма да мога да ги поправям много бързо.... приблизително един епизод с времетраене около 1 час, за да има добри тайминги ще ми отнеме 2ч и 30 мин., а ако ще е с идеални поне 4 часа.... Но когато нямам да уча може и по бързо. В седмицата максимум по 4- 5 епизода / по 1еп събота и неделя и по 1 еп на два дена от работната седмица.../ Ако искате да променя нещо в графика си моля да кажете... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Съб 7 Яну - 17:22
ако няма кой да качва бг субките в субунакса мога да се заема с това.
Sponsored content

Искате да се присъедините към нашия екип? - Page 2 Empty Re: Искате да се присъедините към нашия екип?

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите