SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
My Lovely Liar (2023)Today at 10:24Lightsleeper
Молба за преводЧет 2 Май - 11:51Andriana99
1000 Won Lawyer/One Dollar Lawyer (2022)Сря 1 Май - 21:26ScarletFlower
The King's Affection (2021)Сря 1 Май - 21:23ScarletFlower
Поздрав с песента Вто 30 Апр - 17:35ilina
Да се запознаемВто 30 Апр - 11:46Andriana99
Песента, която слушам, е...Пон 29 Апр - 19:27danko11
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:09AniTo
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:08AniTo
Намерете ни в:

Да се запознаем

+73
AniTo
cincifuciq
bistra
Moon Areum
zizi76
hunter4o83
NETI8888
stoper
tina1313
Face2Face
ettka
BooInka
Лили
Maria Ahn
Ками
qni6teto
DaniChan
asterixu
milkyni
whisperss
rozi4ka
svetla7676
Hell Crew
Hanaaa
chorni
eastgirls
hiazma
yuki93
kremenapaloma
mtachi
bambucha
andjian
Кат
Amairo
rdmn
Super K-Starbg
egao
dandeli0n
Racheto
tvf
glavaneca
Eyes on Fire
funky77
lusiros
mira71
lussy792000
miglenaciq
Alice
zlati_dbsk
burbeng
mayarivanova
cvetinka_93
van4e123
BlackDiamondxx
lunati4kata
yordana
silvonaa
dea13
viva75
Fin_funktastic17
innaS
redehakateam
Monroe
manuelata
starflyer
pavlina_
didkapan
lukreciana
galinipopova
mayass
vaniee
danko11
hlytzprytz
77 posters
Go down
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Съб 31 Дек - 2:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Привет.
Аз съм Данчето от София. На 36г. съм и гледам азиатско от няколко месеца. Преди това бях обсебена от хинди филмите, но открих BOF и корейските продукции, и бях до там... Винаги ме е привличал далечния Изток, но до средата на годината не подозирах дори, че има толкова много почитатели и в България.
Благодаря на преводачите за всяка една думичка която са превели. Оценявам и уважавам труда ви. Надявам се и аз да мога да помогна с нещо някой ден.
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Съб 31 Дек - 9:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Добро утро, добър ден или добър вечер на всички, които четат, когато и да го четат. Здравейте, на всички новодошли. Радвам се, че "азиатското" намира все повече и повече свои почитатели. И аз не съм фен от години, напротив, скоро ще направя една. Но това не ми пречи, в рамките на тази година да "изгълтам" огромно количество сериали. Това не ми стигна, ами взех та почнах и да превеждам. Каква ли е следващата стъпка? И аз е знам. Единственото, което е ясно, че Азия и всичко свързано с нея, е моята мания.
Добре дошли на всички, приятни мигове и всеки може да бъде полезен с нещо. Вие трябва да решите какво искате да направите. И за да бъда по-убедителна, ще завърша с неточен цитат от едно сериалче, преводът на което(заедно с епизодите) пускаме в родното пространство:
"В последните си мигове, човек най-много съжалява за нещата, които е искал, но не е имал смелостта да направи."
Не се страхувайте да опитате. Намерете сили и съберете смелост да направите това, което искате, за което мечтаете.
Пожелавам ви слънчеви дни и спокойни нощи. И весели празници!
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Съб 31 Дек - 10:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Искам и аз да използвам възможността да ви пожелая весело посрещане на Новата Година. Само хубави неща да се случват през нея, много успехи и да пораснем още повече със сайта и добър дух и успех със настоящите проекти както и с бъдещите, и все така да радваме зрителите.
avatar
????
Гост

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Чет 12 Яну - 19:55
Здравейте, бих желала и аз да се включа. Харесвам корейските филми и сериали. До сега съм изгледала доста и все са интересни някои даже съм си записала на дискове. Интересни са и занапред мисля да продължа да ги гледам. Сега търся субтитрите на 16, 17, 18 серия на "Protect the boss", ако някой може да помогне бих била благодарна.
Amairo
Amairo
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 9
Дата на присъединяване : 12.01.2012
Години : 33
http://trueastasia.com/

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Пон 16 Яну - 14:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Ми освен да взема и аз да се представя. Казвам се Калина и съм от Пловдив. Фен съм на азиатското от 2 години. Като начало започнах с корейски сериали, но по-късно изцяло се прехвърлих към японското. (Все още гледам корейски сериали ;) ). Слушам предимно азиатска музика - японски вижуъл кей и поп, корейският поп последната година ми е тъмна мъгла.
Та... предимно съм на японско. smilies Говоря сносен японски, и ако се захванете и с превод на някой японски сериал мога да помагам с превод на имена и термини.

Нещо, което не знам къде да напиша, та затова ще е тук... към админите: защо не махнете тази досадна реклама отгоре?
avatar
????
Гост

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Съб 21 Яну - 16:47
Ами да се представя и аз! Първо здравейте на всички. Името ми е Ирена. Откъде съм, вече е трудно да се каже, но понастоящем съм установена в Пловдив. Фен съм на всичко азиатско - за ужас, възмущение и огорчение на мъжът :D Огромни благодарности на екипите по превод! Спорна, лека и успешна Нова година на всички!
Кат
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 7
Дата на присъединяване : 08.02.2012
http://elemental-witches.forums.lu/

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Сря 8 Фев - 21:24
При вас долетя още една пловдивчанка. Ами.. какво да ви кажа? Казвам се Катя, още по-накратко Кат и съм фенка най-вече на корейското. Скоро ми предстои да изучавам корейски език и когато това стане с радост ще се осмеля да предложа пълната си помощ на преводачите. Всъщност, още сега ми се иска да помогна с каквото мога, само че не знам отлично английски или друг език и единственото, с което бих могла да бъда полезна на този етап са може би само корейските имена, много съжалявам за което. Няма да се отчайвам де, просто се надявам някой ден и аз да стана част от екипа, който ни радва с български букви на любимите филми и сериали. Дотогава пожелавам успешна работа на всички! ^^
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Сря 8 Фев - 21:29
Охо, имената Това си е супер. Ще те пишем консултант по корейските въпроси. ;)
Надяваме се, един ден да не чакаме английски, руски или дзиндзибарски субтитри от които да превеждаме, а да действаме направо от оригинала. Ще те изчакаме. Няма да се плашиш. Само действай по изучаването на корейския.
Кат
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 7
Дата на присъединяване : 08.02.2012
http://elemental-witches.forums.lu/

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Сря 8 Фев - 21:35
Напъвам нашите, напъвам ги, ама ми мрънкат първо да овладея отлично английски и тогава друг език...Но пък аз не искам да чакам и ще продължа да им досаждам, докато не науча корейския. хД
Колкото до имената, винаги съм насреща за тях! (както и за обръщенията)
hlytzprytz
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 721
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 53
Местожителство : София

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Сря 8 Фев - 21:54
Сичко шЪ си кажеш лека-полека. Друго освен имена и обръщения? smilies
Кат
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 7
Дата на присъединяване : 08.02.2012
http://elemental-witches.forums.lu/

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Сря 8 Фев - 22:01
Мисля, че засега само с това мога да помогна със сигурност..Ще кажа, ако се появи още нещо.
Sponsored content

Да се запознаем - Page 10 Empty Re: Да се запознаем

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите