ИндексСайтВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
КПОП РАДИО

School 2017 E08-E09
School 2017 E05
Phantom DetectiveThe Voice E13
The Voice E12
The Voice E11
School 2017 E03
Duel E08
The Voice E10
Duel E07
Princess Agents E09
My Girlfriend's Boyfriend E13-E16 Duel E05
The Voice E08
My Brilliant Life
School 2017 E02
School 2017 E01
The Age of Shadows
Triangle E11
Princess Agents E08
Fabricated City
СУБТИТРИ НА ПРИЯТЕЛИ
Latest topics
» Manhole (2017)
Yesterday at 3:58 pm by bogi_danger

» Phantom Detective (2016)
Пет Авг 18, 2017 6:03 pm by pamella

» Manhole / Портал (2017)
Чет Авг 17, 2017 7:51 pm by lukreciana

» School 2017/ Училище 2017
Чет Авг 17, 2017 1:57 pm by danko11

» Nirvana in Fire | Lang Ya Bang/2015/
Сря Авг 16, 2017 5:52 pm by lukreciana

» School 2017 (2017)
Сря Авг 16, 2017 5:52 am by ilina

» The King Loves/ЛЮБОВТА НА КРАЛЯ
Нед Авг 13, 2017 11:22 pm by chorni

» What Happens to My Family?/ Какво му има на това семейство
Нед Авг 13, 2017 9:10 pm by danko11

» Woman of Dignity (2017)
Нед Авг 13, 2017 9:08 pm by danko11

Намерете ни в:

Приятелски сайтове

Share | 

Да се запознаем

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
rdmn
опитен преводач
опитен преводач

Брой мнения : 663
Дата на присъединяване : 31.12.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Съб Дек 31, 2011 8:19 am

Привет.
Аз съм Данчето от София. На 36г. съм и гледам азиатско от няколко месеца. Преди това бях обсебена от хинди филмите, но открих BOF и корейските продукции, и бях до там... Винаги ме е привличал далечния Изток, но до средата на годината не подозирах дори, че има толкова много почитатели и в България.
Благодаря на преводачите за всяка една думичка която са превели. Оценявам и уважавам труда ви. Надявам се и аз да мога да помогна с нещо някой ден.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището

Брой мнения : 764
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 47
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Съб Дек 31, 2011 3:10 pm

Добро утро, добър ден или добър вечер на всички, които четат, когато и да го четат. Здравейте, на всички новодошли. Радвам се, че "азиатското" намира все повече и повече свои почитатели. И аз не съм фен от години, напротив, скоро ще направя една. Но това не ми пречи, в рамките на тази година да "изгълтам" огромно количество сериали. Това не ми стигна, ами взех та почнах и да превеждам. Каква ли е следващата стъпка? И аз е знам. Единственото, което е ясно, че Азия и всичко свързано с нея, е моята мания.
Добре дошли на всички, приятни мигове и всеки може да бъде полезен с нещо. Вие трябва да решите какво искате да направите. И за да бъда по-убедителна, ще завърша с неточен цитат от едно сериалче, преводът на което(заедно с епизодите) пускаме в родното пространство:
"В последните си мигове, човек най-много съжалява за нещата, които е искал, но не е имал смелостта да направи."
Не се страхувайте да опитате. Намерете сили и съберете смелост да направите това, което искате, за което мечтаете.
Пожелавам ви слънчеви дни и спокойни нощи. И весели празници!
Racheto
опитен преводач
опитен преводач

Брой мнения : 316
Дата на присъединяване : 25.12.2011
Години : 36
Местожителство : Нова Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Съб Дек 31, 2011 4:58 pm

Искам и аз да използвам възможността да ви пожелая весело посрещане на Новата Година. Само хубави неща да се случват през нея, много успехи и да пораснем още повече със сайта и добър дух и успех със настоящите проекти както и с бъдещите, и все така да радваме зрителите.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Пет Яну 13, 2012 1:55 am

Здравейте, бих желала и аз да се включа. Харесвам корейските филми и сериали. До сега съм изгледала доста и все са интересни някои даже съм си записала на дискове. Интересни са и занапред мисля да продължа да ги гледам. Сега търся субтитрите на 16, 17, 18 серия на "Protect the boss", ако някой може да помогне бих била благодарна.
Amairo
Живо въгленче
Живо въгленче

Брой мнения : 9
Дата на присъединяване : 12.01.2012
Години : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Пон Яну 16, 2012 8:53 pm

Ми освен да взема и аз да се представя. Казвам се Калина и съм от Пловдив. Фен съм на азиатското от 2 години. Като начало започнах с корейски сериали, но по-късно изцяло се прехвърлих към японското. (Все още гледам корейски сериали ;) ). Слушам предимно азиатска музика - японски вижуъл кей и поп, корейският поп последната година ми е тъмна мъгла.
Та... предимно съм на японско. smilies Говоря сносен японски, и ако се захванете и с превод на някой японски сериал мога да помагам с превод на имена и термини.

Нещо, което не знам къде да напиша, та затова ще е тук... към админите: защо не махнете тази досадна реклама отгоре?
Вижте профила на потребителя http://nipponheavenjp.wordpress.com/
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Съб Яну 21, 2012 10:47 pm

Ами да се представя и аз! Първо здравейте на всички. Името ми е Ирена. Откъде съм, вече е трудно да се каже, но понастоящем съм установена в Пловдив. Фен съм на всичко азиатско - за ужас, възмущение и огорчение на мъжът :D Огромни благодарности на екипите по превод! Спорна, лека и успешна Нова година на всички!
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче

Брой мнения : 8
Дата на присъединяване : 09.02.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 3:24 am

При вас долетя още една пловдивчанка. Ами.. какво да ви кажа? Казвам се Катя, още по-накратко Кат и съм фенка най-вече на корейското. Скоро ми предстои да изучавам корейски език и когато това стане с радост ще се осмеля да предложа пълната си помощ на преводачите. Всъщност, още сега ми се иска да помогна с каквото мога, само че не знам отлично английски или друг език и единственото, с което бих могла да бъда полезна на този етап са може би само корейските имена, много съжалявам за което. Няма да се отчайвам де, просто се надявам някой ден и аз да стана част от екипа, който ни радва с български букви на любимите филми и сериали. Дотогава пожелавам успешна работа на всички! ^^
Вижте профила на потребителя http://elemental-witches.forums.lu/
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 3:29 am

Охо, имената Това си е супер. Ще те пишем консултант по корейските въпроси. ;)
Надяваме се, един ден да не чакаме английски, руски или дзиндзибарски субтитри от които да превеждаме, а да действаме направо от оригинала. Ще те изчакаме. Няма да се плашиш. Само действай по изучаването на корейския.
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 3:35 am

Напъвам нашите, напъвам ги, ама ми мрънкат първо да овладея отлично английски и тогава друг език...Но пък аз не искам да чакам и ще продължа да им досаждам, докато не науча корейския. хД
Колкото до имената, винаги съм насреща за тях! (както и за обръщенията)
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 3:54 am

Сичко шЪ си кажеш лека-полека. Друго освен имена и обръщения? smilies
Кат
Живо въгленче
Живо въгленче

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 4:01 am

Мисля, че засега само с това мога да помогна със сигурност..Ще кажа, ако се появи още нещо.
andjian
потребител
потребител

Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 08.02.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 09, 2012 8:52 pm

Здравейте и от мен.Аз се казвам Анелия-Ани ..в началото случайно попаднах на едно аниме и така се запалих по всичко азиятско.Хубавото е че с едната ми най-добра приятелка си споделяме обичта към Азия, най-вече Южна Корея.Сега съм на корейски, тайванки сериали и филми и слушам К-поп.
bambucha
младши преводач
младши преводач

Брой мнения : 49
Дата на присъединяване : 21.12.2011
Години : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Вто Фев 14, 2012 3:37 pm

Малко позакъсняла, но да се представя и аз. Казвам се Мая и съм от Търговище. Прякора ми идва от онази реклама на фанта smilies Разбрах за вас покрай превода на Усещане за жена. Заради него се и регистрирах smilies Отдавна съм фенка на корейските драми, вече не знам колко съм изгледала, но важното е, че има още много за гледане. Това е за сега. smilies
mtachi
потребител
потребител

Брой мнения : 2
Дата на присъединяване : 12.02.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 16, 2012 1:46 am

Здравейте!Акаунтът mtachi го ползваме съвместно с моята съпруга))Благодарим ,че можем да сме част от тази чудесна страница!комао и аригато))Ние сме от Благоевград,стараеме се да сиидваме максимално дълго)))Все пак аз (калоян)работя в ИСП...доставчик на интернет в Благоевград и знам за какво иде реч.Така че смело напред)))
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите

Брой мнения : 407
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 43
Местожителство : Радомир

ПисанеЗаглавие: Да се запознаем   Чет Фев 16, 2012 3:43 am

Добре дошли на всички новиsmilies! Започнахме с малко и се радвам, че все повече се присъединявате към нас. Който може и иска... да помага, който иска може и само да се наслаждаваsmilies Аз започнах с гледане на корейски сериали, после се опитах да превеждам, но открих, че силата ми е в редакцията;). Никой не знае какво може, докато не опита. Много ме зарадвахте семейство mtachi и леко ви завиждам. Аз също съм семейна, но филмите не могат да омагьосат моя мъж, май трябва да му пускам документални филми за Азия, за да го впечатя.
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/mayakuzmanova
rdmn
опитен преводач
опитен преводач

Години : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 16, 2012 8:07 pm

mayass, така беше и с моя мъж, но сега заедно гледаме и филми и сериали. Оказа се, че всичко е въпрос на предубеждение - както от негова страна към азиатското, така и от моя страна към него.
Да се похваля, че вече освен няколко филма заедно гледахме, обърнете внимание:
BOF, You're Beautiful, My Girl...И му харесаха даже, разтоварваше се с тях, смеехме се заедно. Така, че не се отказвай и fighting smilies

И добре дошли на всички по-нови и от мен smilies
hlytzprytz
Господар на съкровището
Господар на съкровището

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 16, 2012 8:41 pm

mtachi написа:
Здравейте!Акаунтът mtachi го ползваме съвместно с моята съпруга))Благодарим ,че можем да сме част от тази чудесна страница!комао и аригато))Ние сме от Благоевград,стараеме се да сиидваме максимално дълго)))Все пак аз (калоян)работя в ИСП...доставчик на интернет в Благоевград и знам за какво иде реч.Така че смело напред)))

Ето кой ще ни измисли начин да си дърпаме азиатско, когато ни "дръпнат шалтера". То дано не стане, в крайна сметка, тоя идиотизъм. Възмутена и огорчена съм до дъното на душата (и други тъмни кътчета от моята физика;) ). Първо ни дадоха играчката в ръцете, а сега искат да си я вземат.
Но стига черногледство.
Здравейте на всички нови"пирати". И весели и прекрасни мигове. lol!
kremenapaloma
потребител
потребител

Брой мнения : 2
Дата на присъединяване : 21.02.2012

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 23, 2012 5:48 am

Здравейте,
Аз съм Кремена от Русе. От няколко месеца съм фен на азиатското кино. Всичко започна от City Hunter, а после BOF и Mars- и ето ме- пристрастена по Азия /за ужас и почуда на семейството и приятелите ми/. Дори за мен все още не е ясно как се случи. Радвам се да стана част от вашата общност, тъй като в нея не се чувствам странна с тези си предпочитания, напротив -чувствам , че съм сред приятели и съмишленици. Благодаря на всички преводачи за труда им и за миговете радост, които са ми доставили.
rdmn
опитен преводач
опитен преводач

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Фев 23, 2012 11:41 am

Здравей, Кремена. Това сякаш съм го писала аз преди няколко месеца, само поредността на сериалите бе променена - при мен първи беше БОФ и ей ме на, какво ме направи този Мин Хо Rolling Eyes
Ужаса и почудата на семейството после ще преминат в:
1. безразличие (да прави каквото иска), следва
2. стадий на приемане (демек, ще вдигнат ръце) и накрая
3. идва любопитството (какво, аджеба, толкова й харесва, а да видя...).
И ако уцелиш момента, ти гарантирам след няколко месеца поне един член на семейството на твоя страна smilies
Добре дошла и ти желая приятни мигове тук.
yuki93
Планински кристал
Планински кристал

Брой мнения : 43
Дата на присъединяване : 24.02.2012
Години : 24
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Пет Фев 24, 2012 7:48 pm

Здравейте! Казвам се Елис и съм от Добрич. Фенка съм на азиатското кино от 2 години. Първият корейски сериал, който гледах беше You're beautiful и благодарение на него луднах тотално по корейските сериали. Успях да зарибя и 2 приятелки по азиатските сериали (горда съм със себе си). :D
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/usako93?ref=tn_tnmn
dandeli0n
опитен преводач
опитен преводач

Брой мнения : 39
Дата на присъединяване : 29.12.2011
Години : 24
Местожителство : Добрич

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Пет Фев 24, 2012 8:07 pm

yuki93 написа:
Успях да зарибя и 2 приятелки по азиатските сериали (горда съм със себе си). :D

Една от които е моя милост =) И винаги ще съм ти благодарна за това... Радвам се, че най-накрая реши да се джойннеш във форума. Have fun :tongue:
hiazma
Живо въгленче
Живо въгленче

Дата на присъединяване : 02.01.2012
Години : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Мар 29, 2012 5:27 am

Здравейте. Казвам се Надежда и за момента се подвизавам в София. Реших да се запознаем официално, така да се каже. Азиатското кино го открих като на шега. Фен съм на киното, но основно гледам американски продукции. Това се промени драстично след като сериала Coffee prince влезе в компютъра ми. И така започна всичко, преди около година и половина.
Поздравявам ви за сайта, страхотен е. Прекарвам много приятни часове във вашата компания ( макар да следя новостите отстрани).
Успех на всички.
rdmn
опитен преводач
опитен преводач

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Мар 29, 2012 3:17 pm

Добре дошла, Надя. Явно вече не само от страни гледаш smilies Приятни мигове сред мечтателите.
eastgirls
Живо въгленче
Живо въгленче

Брой мнения : 19
Дата на присъединяване : 28.05.2012
Местожителство : Ст. Загора / Гоце Делчев

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Вто Май 29, 2012 3:23 am

Здравейте! Ние сме две момичета и това е нашия общ профил.Казвам се Ани.. и по принцип , аз ще пиша по-честичко във форума (другия ми профил във форума е soraya , както и в другия форум "Easternspirit.org" ^^)Другото момиче се казва Фам и е от Гоце Делчев.И двете сме родени през 1996 година.Решихме да направим общ профил, понеже искаме да се занимаваме с превод и редакция на корейски, китайски, японски филми и сериали.
Обожаваме Азия, най-вече Южна Корея.Културата им, музиката, храната... Много се радваме и се надяваме да открием много нови приятели,и най-вече добри моменти прекарани тук ^^
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището

Брой мнения : 1379
Години : 27
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Чет Юни 07, 2012 1:24 am

Имали мушмуроци или само шушуминги smilies
Вижте профила на потребителя http://stupid-dreams.bulgarianforum.net
Racheto
опитен преводач
опитен преводач

Брой мнения : 316
Дата на присъединяване : 25.12.2011
Години : 36
Местожителство : Нова Загора

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Пет Юни 08, 2012 3:11 am

Дани май са само шушуминги, мушмуроците май са в дефицит, нещо ги е хванала липсата.
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището

Брой мнения : 1095
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 50

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Нед Авг 05, 2012 5:20 am

има ,не са дефицит.да взема и аз да се разпиша на 8_мия месец.
Петър Маринов -Пешо от София.Ник - Chorni има ли го някъде значи съм аз.аватара също
Азиатски филми и сериали гледам доста отдавна.Основно си падам по корейските ,но се случва да гледам и японски и тайвански .доста хора съм запалил на тази тема.
Вижте профила на потребителя http://zamunda.net/browse.php
Hanaaa
потребител
потребител

Брой мнения : 1
Дата на присъединяване : 04.12.2012
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Вто Дек 04, 2012 5:29 am

Здравейте smilies Казвам се Аси и живея в Пловдив. Почитателка съм на всичко корейско ;д Гледам корейски драмички от около година. Първият корейски сериал, който гледах беше You`re beautiful. Надявам се тук да срещна нови приятели и всички да бъдем като едно голямо семейство :\':
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Вто Дек 04, 2012 7:11 am

Hanaaa написа:
Здравейте smilies Казвам се Аси и живея в Пловдив. Почитателка съм на всичко корейско ;д Гледам корейски драмички от около година. Първият корейски сериал, който гледах беше You`re beautiful. Надявам се тук да срещна нови приятели и всички да бъдем като едно голямо семейство :\':
Добре дошла във форума ye Надявам се тук да откриеш всичко, което ти е нужно като информация, да се забавляваш и определено ще се запознаеш с много нови хора (за последното съм сигурна на 10000%). Приятно прекарване в малкия свят на SD smilies

svetla7676
Живо въгленче
Живо въгленче

Брой мнения : 10
Дата на присъединяване : 10.09.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Вто Дек 04, 2012 8:42 pm

Здравейте.Казвам се Светла и съм от град Русе.Фен съм на корейските сериали или по точно крастата дойде от "Lovers" . Благодаря на всички преводачи .Аз лично съм само консуматор.
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   Сря Дек 05, 2012 1:27 am

svetla7676 написа:
Здравейте.Казвам се Светла и съм от град Русе.Фен съм на корейските сериали или по точно крастата дойде от "Lovers" . Благодаря на всички преводачи .Аз лично съм само консуматор.
Привет Светла, всички започваме като консуматори и след това преминаваме към етапа на преводи, ровене за информация и т.н. Но не е и задължително, всяко нещо с времето и желанието da da Помежду другото напълно разбирам влечението ти към "Lovers" , въпреки че на пръв поглед историята е изтъркана, актьорската игра е невероятна. След като си открила страстта си към корейските продукции, скоро се надявам да покориш и други източни брегове ye

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Да се запознаем   

Да се запознаем
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next