SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Crash Landing on You (2019/2020)Yesterday at 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Flower Boy Next Door (2013) Пет 15 Мар - 11:51AniTo
Tomorrow (2022)Чет 14 Мар - 15:42AniTo
Familiar Wife / Wife That I Know (2018)Чет 14 Мар - 14:59AniTo
Come and Hug Me (2018)Чет 14 Мар - 13:33AniTo
Nevertheless (2021)Сря 13 Мар - 0:45AniTo
Намерете ни в:

Go down
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1607
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

знаме School 2017/ Училище 2017

Сря 19 Юли - 21:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Училище 2017
School 2017
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 17 юли, 2017-- 
Време на излъчване: понеделник и вторник 22:00
Жанр: Училищен
Канал: KBS2
Епизоди: 16 
Режисьор: Пак Джин Сок

                                           
Участват:

Ким Се Джонг като Ра Ън Хо
Ким Джонг Хьон като Хьон Те Ун
Чанг Донг Юн като Сонг Де Хуи
Хан Сон Хуа като Хан Су Джи
Хан Джу Уан като Шим Канг Мьонг
Сол Ин А като Хонг Нам Джу
Пак Се Уан като О Са Ранг
Со Джи Хун като Юн Кьонг У
Ро Ун като Канг Хьон Ил/И Шу
Ким Хи Чан като Ким Хи Чан
Джи Хье Ран (Z.Hera) като Ю Бит На
И Джун У като Ко Хак Джунг
Ан Сонг Кьон като Ан Джонг Ил
Ха Сонг Ри като Хуанг Йонг Гун
Хонг Кьонг като Уон Бьонг Гу
Че Сонг Мин като Хан Док Су
Ким Мин Ха като Йо Сонг Ън
Сонг Ю Джонг като Че Хьон Джонг
Хан Бо Пе като Со Бо Ра
Сонг Джи Ру като Ра Сун Бонг
Ким Хи Джонг като Ким Са Бун
Чанг Се Хьон като Ра Те Шик
И Джонг Уон като Хьон Канг У
Ми Джонг като На Йонг Ок

Резюме: Седмата част от поредицата „School“ ще разкрие ежедневните тревоги и препятствия, пред които са изправени гимназистите и това как те се учат да намерят своя път в живота, който изглежда сякаш няма да се промени…

Ра Ън Хо (Ким Се Джонг) винаги е мечтала да стане художник на уебтун, но озовавайки се на грешното място в грешното време, я вземат за бунтар. В същото време истинският бунтар е Хьон Те Ун (Ким Джонг Хьон) - лошо момче, чиито недобронамерени действия остават незабелязани, защото родителите му са заможни дарители на училището. От друга страна Сонг Де Хуи (Чанг Донг Юн) е отговорник на класа, ученик за пример, който привидно изглежда перфектен, но има проблеми в живота вкъщи…
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1607
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Сря 19 Юли - 21:42

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

School 2017/  Училище 2017 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Пет 21 Юли - 21:33
Maria Ahn
Maria Ahn
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 45
Дата на присъединяване : 21.07.2012
Години : 28
Местожителство : Враца - Пловдив
http://ravenwood.bulgarianforum.net

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Пет 21 Юли - 23:42
К-поп идоли участващи в сериала:
1. Kim Se Jeong/Ким Се Джонг (gugudan/former I.O.I)
2. Han Sun Hwa/Хан Сън Хуа (former Secret)
3. Ro Woon/Ро Уон (SF9)
4. Ji Hye Ran (Z.Hera)/Джи Хе Ран (solo singer)
5. Kang Min Hyuk/Канг Мин Хюк - cameo Ep. 1 (CNBlue)
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Съб 22 Юли - 0:33
Набира скорост сериалчето. Невинната бунтарка ще се залюби с поредното богатото пренебрегнато дете...  Благодаря за субтитрите.  happy
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Съб 22 Юли - 0:51
aria
aria
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 79
Дата на присъединяване : 08.11.2015
Местожителство : България

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Пон 31 Юли - 21:02
Любима поредица! Не очаквам да задмине Училище 2013, защото това за мен си беше и остава най-силната част от цялата поредица, но .....от първите 2 серии на новия сериал, заключвам, че повече ми харесва, отколкото - не. Вече си имам петима заподозрени за "интригата Х", и естествено, че главния трябва да е очаквания Х /то няма как да не е главния, нали затова  е главен/, но си мисля, че той съвсем не действа сам. Както е тръгнало хлапаците ще правят отново революция. Интересно ми е обаче кой ще е в ролята на "клюкарката" тук. Страшно се забавлявам с подобни ученически сериали, усмиващи системата, може би, защото ми е втръснало от глупава мелодрама и любовни клишета в сериалите. Много ми е интересен президентът на класа, стана ми любимец, за момента, а и момчето играе много добре. Главната играе слабо, според мен, има нужда от опреснителен курс по актьорство. Богатото ядосано хлапе е поредното клише. Ще следя сериала с интерес.

smilies


Последната промяна е направена от aria на Съб 5 Авг - 11:29; мнението е било променяно общо 1 път
aria
aria
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 79
Дата на присъединяване : 08.11.2015
Местожителство : България

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Пет 4 Авг - 10:05
На мен ми е много интересен сериалът и не ми омръзва, пристрастена съм! А за тези 15 години /приблизително/ от излъчването му, училището в Корея като модел, не се е променило изобщо, все същите проблеми си влачи! И макар Училище 2013 да е най-силният и впечатляващ сезон, подозирам, че този тук (2017) ще е сезонът, с най-много интрига и конспирации - цяла мрежа от ученици участват в загадката. Подозирам сериозно музиканта с китарата (знае много и го показа), отличника (според мен част от белите ги е направил той), богаташа (то е ясно защо, той е първият Х), едно от момичетата с черна подравнена коса (в гръб е като Бит На, с такава прическа и размери), глупавия (дето все ръси неуместни реплики) и шестия гръб не го разпознах, но момчето беше с очила.) Почти съм сигурна, че Х не е едно лице. като цяло съм физиономист и помня хора и детайли, та като дават Х в гръб виждам, че походката не е еднаква - богатия има дълги и  мускулести, леко криви на скоба крака и ходи различно от отличника, малко в стил мачо, полюшвайки се, а отличника пък е слаб, панталона му е по-празен на бедрата, краката са му прави и ходи по-леко и по-енергично, гърба му е по-тесен в раменете. Музиканта с китарата е цяла глава по-висок, походката му е като танц, стъпва леко и премерено, слаб е. Всеки път когато дадат Х в гръб или като силует, се вижда, че е различен.... Или просто сменят дубльора....знам ли?!?!
aria
aria
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 79
Дата на присъединяване : 08.11.2015
Местожителство : България

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Нед 6 Авг - 11:24
Любопитен факт е, че част от актьорите в У-ще 2017 са играли и в "Лъжесвидетелството на Соломон" \чудех се къде съм виждала отличника\! И тук е момента да питам дали последния е предвиден да се превежда? Един от малкото сериали, които не можах да си превеждам гладко се оказа, защото има много двусмислици и неща извън контекста и го прекъснах на 4 серия, без да го догледам на руски. Обикновено езика не е проблем, но когато става дума за интрига и трилър, се обърквам, не всичко е буквално. Харесвам училищни сериали понеже ми се струват по-реални и истински, по-актуални и по-значими от любовните мелодрами.... За мен, децата са мерило за света, в който живеем, а не възрастните.
На главната в Училище 2017 пък и е дебют в сериалите и изобщо и е първи опит да се снима.
aria
aria
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 79
Дата на присъединяване : 08.11.2015
Местожителство : България

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Съб 12 Авг - 17:36
Извинявам се за питането, но субтитрите преди сериала ли се качват, че нещо се обърках? Гледам субтитрите за 4 епизод, без да мога да видя епизода по торентите..... Не за друго, но си събирам тази поредица и си запълвам личния архив /и преди съм обяснявала защо харесвам теми, свързани с образователната система и проблемите на подрастващите/, и се опитвам да съм в крак с новите епизоди.
smilies Нищо лично, не мрънкам, само питам? Просто не мога да се ориентирам.
ПС. Гледам го на корейски, на руски и на български - пристрастяваща поредица е. Корейците имат много материал на тема училищни проблеми....
Sponsored content

знаме Re: School 2017/ Училище 2017

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите