SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
When My Love Blooms (2020)Today at 12:54AniTo
Crash Landing on You (2019/2020)Yesterday at 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Flower Boy Next Door (2013) Пет 15 Мар - 11:51AniTo
Tomorrow (2022)Чет 14 Мар - 15:42AniTo
Familiar Wife / Wife That I Know (2018)Чет 14 Мар - 14:59AniTo
Come and Hug Me (2018)Чет 14 Мар - 13:33AniTo
Намерете ни в:

Goblin/ Гоблин

+7
manuelata
Ками
mayass
hunter4o83
bistra
pavlina_
danko11
11 posters
Go down
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1607
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

знаме Goblin/ Гоблин

Съб 19 Ное - 13:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Goblin/ Гоблин Goblin_BG_poster_version01

<<<ИНФО>>>
Държава: Южна Корея
Други имена: Demon / Dokkaebi
Година: 2016
Жанр: Драма, романтика, фентъзи
Епизоди: 16
Канал: tvN
Режисьор: И Ънг Бок
Сценарий: Ким Ън Сук
Старт: 02.12.2016 -> петък и събота

<<<УЧАСТВАТ>>>
Гонг Ю
Ким Го Ън
И Донг Ук
Ю Ин На
Юк Сонг Дже (BTOB)
Ким Сонг Кьом
Пак Хи Вон
Хуанг Сок Джонг
И Ел

<<<ТРЕЙЛЪР>>>


<<<РЕЗЮМЕ>>>
Гонг Ю е гоблин и покровител на душите. Той иска да сложи край на безсмъртието си, но за това трябва да си намери простосмъртна невеста. Случайно съдбата го среща с И Донг Ук, ангел на смъртта, който има амнезия. Те остават заедно да наблюдават душите на мъртвите на Земята.


Бг субтитри ще има благодарение на:
The Stupid Dreams Team
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пон 5 Дек - 9:13
Страхотни първи две серии. Просто невероятни. Гонг Ю и Донг Ук са невероятни актьори и страхотна комбина на екрана. Страхотен чар пръскат. Да не пропусна да спомена и Ю Ин На, една от любимите ми корейски актриси, за жалост с малко главни роли. Идеята е страхотна, а и фентъзито си присъства, засега не е само фон на захаросано-сладникава романтика. То, че ще има романтика и, че ще се леят сълзи е ясно, но засега съм страшно доволна от манджата, която забъркват. Феята-зарзаватчийка кърти, инструменталната музика също е много приятна. 84sm

_________________
Goblin/ Гоблин 001-1811
pavlina_
pavlina_
Рубинен пламък
Рубинен пламък
Брой мнения : 3272
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 35
Местожителство : Тополовград

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пон 5 Дек - 20:30

_________________
Goblin/ Гоблин Tumblr_ol45z21pfg1tn1x0to10_500
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пон 12 Дек - 8:12
Продължава да върви със същото темпо. Добре се посмях с гоблина и жътваря. Двамата са такива скици дори и поотделно, а заедно са - нямам думи. 171sm Знаех си аз,
Spoiler:
Така се надявам да продължи в същото темпо, а да не стане като със Два свята - интересно начало и дотам. Надеждите ми се подклаждат и от това, че е продукция на tvN, а те много рядко имат лоши продукции. 183

_________________
Goblin/ Гоблин 001-1811
hunter4o83
hunter4o83
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 21
Дата на присъединяване : 03.08.2016
Години : 40
Местожителство : Bulgaria

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пет 16 Дек - 18:37
Много забавно сериалче.Ще чакам с нетърпение другите серий. happy applause smilies
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пон 19 Дек - 13:24
Хехе, единият изстудява бира, другият вари яйце. 171sm Продължават много да ме радват тея двамата, химията между тях е страхотна. Мацето как им се скара, като ги видя да си играят с ножовете. zlina
Spoiler:
Теории и предположения много, но истината ще е само една. Много ме радва, че сериала е логически последователен, нещата се разкриват малко по малко, а не за няколко епизода разкрития и в останалите - бам, се чудят какво да правят. Ще ни навържат нещата едно по едно, но пустото чакане убива. Точно за най-интересните драми седмицата минава много бавно за другите серии. 183

_________________
Goblin/ Гоблин 001-1811
bistra
bistra
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 22
Дата на присъединяване : 27.12.2015
Години : 51

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Сря 21 Дек - 18:45
Прекрасен пети епизод. Според мен малко романтика не пречи. Гоблинът и жътварят са страхотна двойка.
mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Пет 30 Дек - 21:57
Още щом прочетох резюмето си знаех, че това ще е супер сериал, но не очаквах да се забавлявам толкова. Добри са, корейците, банален сюжет, но забавно направено, леко разчупено, модерни технологиии и хората си гледат, че дори страдат от чакането на нов епизод. Ако продължавам с това темпо да гледам, скоро и аз ще страдам.
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Вто 3 Яну - 10:34
Биси, Майче, благодаря ви за коментарите. Радвам се, че и някой друг пише тук, смятах, че ще продължа и тук да си водя монолози, виждам, че не е така. happy
Учудващо за корейски сериал темпото дотук изобщо не спада. С всяка серия дават по малко разкрития за героите, има и интересни случки, които не те карат да скучаеш. Романтиката не е на преден план, което, за разлика от типичните захаросано-лигави корейски сюжети, страшно ме радва. Имат си своите моменти двойките, но те са представени много добре, не банално.
Познах аз -
Spoiler:
Пукам се от любопитство, едва дочаквам петъка и съботата. Така ми се иска да има епизод всеки ден. zlina

_________________
Goblin/ Гоблин 001-1811
mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Вто 3 Яну - 20:42
Завърших 3-ти епизод и започнах да се чудя кой кой е. Ками, ако само ние си коментираме, защо са ни спойлери, а? Та, чудя се коя беше момичето, което му каза да направи крачка към краля, по-точно каква му е и какво правеше в двореца. Гобинът е пазел краля, ясно. Съветникът не мисля, че ще го "преродят". А какви грехове е имал жътварят, че не помни нищо( то това не е наказание за мен, ама карай) и защо е такъв сухар. Поне му отива на актьора и ме избива на смях като го видя, просто няма такива физиономии. Закачките между жътвар-гоблин, това си е забава, дори са ми по-интересни от гоблин- невеста. Да кажа и за внука на иконома. Голям сладур, нищо че все мрънка за нещо. Много дъжд в този сериал, тъжен бил Гоблин. Ами ще е, като му е писнало от всичко за толкова години. Горкичкият, дано малката го разчупи малко.


Последната промяна е направена от mayass на Пон 9 Яну - 14:22; мнението е било променяно общо 1 път
Sponsored content

знаме Re: Goblin/ Гоблин

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите