SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
My Lovely Liar (2023)Yesterday at 10:24Lightsleeper
Молба за преводЧет 2 Май - 11:51Andriana99
1000 Won Lawyer/One Dollar Lawyer (2022)Сря 1 Май - 21:26ScarletFlower
The King's Affection (2021)Сря 1 Май - 21:23ScarletFlower
Поздрав с песента Вто 30 Апр - 17:35ilina
Да се запознаемВто 30 Апр - 11:46Andriana99
Песента, която слушам, е...Пон 29 Апр - 19:27danko11
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:09AniTo
2037 (2022)Пон 29 Апр - 12:08AniTo
Намерете ни в:

Go down
DaniChan
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 34
Дата на присъединяване : 28.11.2013

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Вто 17 Дек - 23:45
Тук не знам направо. Всички свръхестествени неща които харесвам, но някак нещо не ме устройва на последък. Това което става с Тайлър и Керълайн, Деймън и Елена ... някак винаги съм си симпатизирала на Стефън и нещата които извърши спрямо него от както стана вампир не ми се нравят като чили. Имам чувството че започват да се забозяват нещата, а така ми харесваше.....  qd 
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1611
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Нед 15 Мар - 1:50
16 епизод от сезон беше доста интересен.
Малко съживиха сериала с идеята да изключат човешкото в Стефан и Каралайн.
Интересно и онзи вещер какво иска от Бони... не вярвам да иска само да се извини, кой знае какво измислил този път. Имам няколко версии, но ще изчакам да видя дали ще се потвърдят.

Ето промо за 17 епизод

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1611
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Пон 20 Апр - 16:26
Дневниците на вампира“ ще изглежда по много по-различен начин, когато започне сезон 7. След почти пълни 6 сезона и 4 различни героя, Нина Добрев обяви, че напуска сериала след края на сезона.
Актрисата, която започна като водеща главна роля на героя си Елена Гилбърт обяви чрез Инстаграм, чрез снимка на нея и Джули Плек с текст:
Винаги съм искала историята на Елена да бъде едно приключение от 6 сезона. През тези 6 години имах едно невероятно приключение. Бях човек, вампир, двойник, луд безсмъртен, двойник, преструващ се на човек, човек преструващ се на двойник. Бях отвлечена, убита, съживена, измъчвана, прокълната, с разменени тела, жива, мъртва и има още толкова много да видиме преди финалът през май месец. Елена се влюби не веднъж, а два пъти, в две епични сродни души, а аз намерих едни от най-добрите си приятели, които познавам и ще обичам вечно.
Предстои още много преди да свършиме тук и ще разберете за всичките ми преживявания, когато наближи финала на сезона. До тогава ви предлагам да се присъедините към Елена Гилбърт и да се подготвите да и кажете довиждане, на нея и работното ми семейство, защото продължавам със следващата си глава от живота.
 
Напускането на Нина идва малко след като Стивън Р. Макуйн, който играеше Джеръми напусна по рано през сезона.
Смятате ли, че сериала може да продължи без Нина Добрев?

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
Sponsored content

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  - Page 2 Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите