SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Lovely Runner (2024)Yesterday at 7:51ees
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:44AniTo
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:31AniTo
Lovely Runner (2024)Вто 23 Апр - 20:56zezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто 23 Апр - 17:22Lightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон 22 Апр - 11:54Maggi
20th Century Girl (2022)Съб 20 Апр - 22:16ees
Tropical Night (TBA)Съб 20 Апр - 17:17AniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет 19 Апр - 21:04danko11
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
Намерете ни в:

Go down
lazeto
lazeto
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 1098
Дата на присъединяване : 12.11.2011

знаме Lovers (2006)

Сря 19 Сеп - 20:13
Lovers (2006) Yuninkm6

Lovers (2006)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Yeonin
Телевизионен рейтинг: %
Година на излъчване: 2006- Ноември – 08 до 2007- Януари -11
Време на излъчване: Сряда и Четвъртък 21:55
Жанр: драма, романтика, комедия
Канал: SBS
Епизоди: 20
Режисьор: Shin Woo-Cheol
Субтитри: Български

Участват:
Kim Jung Eun as Yoon Mi Joo
Lee Seo Jin as Ha Kang Jae
Kim Kyu Ri as Park Yu Jin
Jung Chan as Kang Sae Yeon
Lee Han as Tae San (Kang Jae’s left-hand man)
Yun Mi Joo as Choi Yoon (Sae Yeon’s secretary)
Lee Ki Young as Uhm Sang Taek (Kang Jae’s right-hand man)
Park In Hwan as Reverend Yoon Mok Sa (Mi Joo’s dad)
Choi Ha Na as Hong Soon Jung (Mi Joo’s roommate)
Yoo Jung Hyun as Seol Won Chul (Mi Joo’s hospital boss)
Choi Il Hwa as Kang Choong Shik (Mr. Kang)
Yang Geum Suk as Jung Yang Geum (Mr. Kang’s wife/Sae Yeon’s mom)
Kim Roe Ha as Nam Chang Bae (gangster)
Jang Hang Sun
Kim Ki Bang

Резюме: Тя е пластичен хирург, той - гангстер; тя е винаги жизнерадостна, той - мрачен (няма как с тази професия); и въпреки че нямат нищо общо, между тях възникват чувства. Преди много години Канг Дже (не знам дали транскрипцията е правилна, така го превеждат руснаците) приютява боса на гангстерите. Той става добър работник, но да живее с сина на боса под един покрив не е никак лесно. Двамата са на една и съща възраст, а синът очевидно ревнува баща си от сирачето. След доста години отношенията между "братята" не са чак толкова лоши, но духът на съперничеството е жив.
Ми Джу издържа сама своите близки, които са свещеник, притежаващ приют, и няколко бездомни сирачета.
Ми Джу живее до приятелката на Канг Дже. С времето те стават добри съседки, но (нали знаете корейското но, когато знаеш накъде отиват нещата, те взимат съвсем друга посока.)
Майката на Се Йон (сина на боса) отчаяно търси жена за сина си. При посещение в клиниката по пластична хирургия тя много харесва Ми Джу. Урежда среща между двамата. Буйният нрав на Ми Джу много се харесва на Се Йон и той решава да продължи да се среща с докоторката.
Запознанството на Ми Джу с Канг Дже не е никак романтично. Ми Джу отива в чайната да се разправя с бъдещия мъж на сестра си (която е бременна, а женихът не се грижи никак за нея), но тъй като не знае как изглежда "зетят", налита на Канг Дже. Когато разбира грешката си, тя обяснява причината за постъпката си. И понеже Канг Дже е гангстер, "налива" малко акъл в главата на мъжа, който обещава да поправи грешката си.
Може би героите нямаше да се срещнат, ако двете дами не бяха съседки, ако не беше ипотеката върху земята на Ми Джу и ако не бяха ранили Канг Дже пред очите на докторката, след което тя го взима в дома на баща си да излекува раната от нож.


:замундалинк:
:masters-tb:
:Escape:
djehii
djehii
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 144
Дата на присъединяване : 16.05.2012
Години : 36
Местожителство : Морето
http://www.escape-bg.net/index.php

знаме Re: Lovers (2006)

Сря 3 Апр - 19:20
Линкче:  :Escape:


Последната промяна е направена от djehii на Чет 27 Юни - 19:56; мнението е било променяно общо 1 път
bolnimozaci
bolnimozaci
Аквамаринов дух
Аквамаринов дух
Брой мнения : 558
Дата на присъединяване : 15.03.2013
Години : 37
Местожителство : Пловдив

знаме Re: Lovers (2006)

Чет 27 Юни - 16:09
LOVERS OST



_________________
Lovers (2006) Tumblr_n3cyzef58I1r9zq5ro3_250Lovers (2006) Tumblr_n3cyzef58I1r9zq5ro8_250
mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

знаме Re: Lovers (2006)

Чет 27 Юни - 21:26
Не зная как не съм писала за един от любимите ми сериали. Гледах го много отдавна. Не помня много самата история, но имаше моменти, когато ми се искаше да хвана главния и да го разтърся или да му бия един шамар, за да се осъзнае. Имаше и една любовна сцена, на която мигах и мигах, и не можех да повярвам. Свикнала с леките целувки, едва докосващи устните си, като видях как се награбиха... Дали да не го гледам отново? Уникална музика, невероятна химия между героите! Докторката си беше шемет от класа, ама и лошото момче даваше всичко от себе си;). Само се чудя на сценаристите, защо му лепнаха диабет? Можеше някое туморче, свикнали сме;)
Sponsored content

знаме Re: Lovers (2006)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите