SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Lovely Runner (2024)Чет 25 Апр - 7:51ees
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:44AniTo
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:31AniTo
Lovely Runner (2024)Вто 23 Апр - 20:56zezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто 23 Апр - 17:22Lightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон 22 Апр - 11:54Maggi
20th Century Girl (2022)Съб 20 Апр - 22:16ees
Tropical Night (TBA)Съб 20 Апр - 17:17AniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет 19 Апр - 21:04danko11
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
Намерете ни в:

Go down
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Нед 22 Юни - 23:10
Ама да не стане като миналата година да се мотаме и в последния момент да уреждаме нещата с къщата, знаете че без малко щяхме да останем и без нея. Да се каже някакъв срок в който ще се събират парите и колко човека ще сме със сигурност, за да мога да му се обадя на човека и да му кажа.

Само да добавя, за паричките които ще се събират за капарото можете да ги пращате на : гр. Нова Загора ул. "Васил Левски" на името на Радомира Данева Георгиева и давам си телефона за контакт: GSM: 0897030880 а сумичката за събиране е по 20лв. за капарото.


Последната промяна е направена от Racheto на Пет 11 Юли - 21:26; мнението е било променяно общо 1 път
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Съб 28 Юни - 23:34
Здравейте отново, пиша да ви питам до 15-ти юли удобно ли ви е да съберем паричките и да пратим капарото на човека. Аз ще му се обадя тези дни да говоря с него. Ако нямате възможност кажете вие една дата до която да се съберат, че времето много накъся.

_________________
 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_m31pdfyfZb1r3jctgo1_250 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_m2mz3gKwpo1qg9dxyo2_250
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1609
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Съб 28 Юни - 23:56
Аз мисля, че до края на юли ще е по-добре.
Не бързай толкова Раче. Говори с човека кажи му, че със сигурност там ще сме, но просто ще не сме сигурни колко човека ще сме.

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
karamelia
karamelia
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 38
Дата на присъединяване : 01.01.2013

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Съб 5 Юли - 15:59
+1
mayass
mayass
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 395
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 49
Местожителство : Радомир
https://www.facebook.com/mayakuzmanova

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Пет 11 Юли - 21:18
След сериозно семейно разискване, разбра се... ще присъстваме аз и мойто мъж! Имам питане, на кого, колко и как да пратя парички. Нали се включих на време?
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Пет 11 Юли - 21:28
Капарото е по 20 лв/човек. Събира се до 20.07, което е следващата неделя.
След това капарираме къщата.
Данните за изпращане на парите са: Куриерска фирма ЕКОНТ, гр. Нова Загора ул. "Васил Левски", на името на Радомира Данева Георгиева, телефон: 0897 030 880.
Следващите няколко реда са за хората, които ще идват за първи път. Нали ви е ясно, че това е цената за наемане на къщата т.е за спането, храната не е включена е тази сума? Предлагам за храна да процедираме по следния начин: събират се по 10 лв на човек и тогава се ходи на пазар. Купува се каквото трябва и ако е нужно за другия ден/вечер по същият начин процедираме. Разбира се това е само идея, може би имате и вие някакво виждане по въпроса? Хубаво е да изясним тези неща предварително, ако не сте против.
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Вто 15 Юли - 1:12
И още веднъж да напомня, че капарото трябва да се събере тази седмица защото другата седмица понеделник или вторник трябва да го пратя на човека.

_________________
 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_m31pdfyfZb1r3jctgo1_250 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_m2mz3gKwpo1qg9dxyo2_250
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Нед 3 Авг - 9:12
Здравейте, приятели. Септември приближава, което означава и нашата среща.
Искам да поканя всички съфорумци от района на Велико Търново на нашата скромна сбирка. Не се чувствайте задължени да участвате в "наемане" на някаква къща или задължени да останете два дни с нас, непознатите. Мисля, че може да се съберем за една вечер, да се видим, да се запознаем. Ще присъства и човек, прекарал известно време в Корея, който ще сподели с нас своите преживявания, емоции и не малко снимков материал. Мислим си и за някои други неща, които може да организираме. Ако пък не желаете да идвате при нас, ние може да дойдем при вас - да се срещнем някъде на по бира, кафе или сок в зависимост от възрастта на присъстващите  183 
Въобще, чувствайте се свободни да се присъедините към нас дори и за час.
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Чет 21 Авг - 7:07
Вчера си говорихме няколко души за една съвсем практична страна на предстоящото събитие.  Предвид факта, че (вероятно) всички ще пристигнем следобяд, а някои от нас и направо вечерта,  искам да подсетя за нуждата от храна. Звучи като нещо дребно може би, но имайте предвид, че няма да сме в големия град с магазин на всяка крачка. Каквото и да се наложи да се купи, то трябва да се отиде с автомобил до града, да се отдели време и т.н. Та подсещам да си предвидите и по нещо за вечеря. Все пак се предполага, че ще седим до Х часа и колкото и да сме страхотни, то трябва да свършим и тази прозаична работа като храненето. Мислехме си да се направи някаква бърза пица или нещо такова за хапване? Същото важи и за закуската, а вече в съботния ден ще си помислим по-спокойно и ще се отиде до някой голям магазин да се напазарува.
Та ако имате някакви идеи споделяйте. Или пък, ако се сещате за нещо дребно наглед, но важно.
В тая връзка някой да знае нещо за автобуса от с.Малки Чифлик до В.Търново - как е като разписание и цена на билета?
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1609
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Чет 21 Авг - 11:05
Аз също не знам в колко ще съм там.
По този случай, Данче на колко часа има автобус за В. Търново от София?
За да хвана някой ранен.
Никито каза, че 10 часа ще е там.

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1609
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Съб 30 Авг - 12:07
Мечтатели, наближава все повече...
Не знам за вас, но аз вече няма търпение.
Аз имам една идея, дайте да потърсим някакви корейски игри и да ги играем на партито.
Какво ще кажете, а и задължителното караоке трябва да включим.
Други предложения?

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
Sponsored content

 Празнувай 3 годинки Stupid dreams - Page 2 Empty Re: Празнувай 3 годинки Stupid dreams

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите