SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Lovely Runner (2024)Чет 25 Апр - 7:51ees
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:44AniTo
The Shrine (2024)Вто 23 Апр - 23:31AniTo
Lovely Runner (2024)Вто 23 Апр - 20:56zezata
Crash Landing on You (2019/2020)Вто 23 Апр - 17:22Lightsleeper
Bloodhound/Hunting dogs (2023) Пон 22 Апр - 11:54Maggi
20th Century Girl (2022)Съб 20 Апр - 22:16ees
Tropical Night (TBA)Съб 20 Апр - 17:17AniTo
Maestra: Strings of Truth (2023/2024)Пет 19 Апр - 21:04danko11
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
Намерете ни в:

The Master's sun (2013)

+12
mayass
Maria Ahn
Purple
tuparova
chorni
tvf
eowina
lukreciana
qni6teto
whisperss
rdmn
lazeto
16 posters
Go down
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: The Master's sun (2013)

Пет 9 Авг - 19:27
Големи фантасмагории. Не е зле, добре играят, но просто жанра не ми допада.
Още е в началото и се надявам да излезе нещо добро.zlina 
eowina
eowina
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 13
Дата на присъединяване : 10.06.2012

знаме Re: The Master's sun (2013)

Съб 10 Авг - 14:24
Ще качвате ли епизодите онлайн - ще е добре защото напоследък има толкова интересни сериали че компа ми е задръстен с тях и няма място специално за този а и за никой друг докато не разчистя след изглеждане!Гледането онлайн ми е единствената възможност да го следя това сериалче - така че МНОГО МОЛЯ!!!Crying or Very sad 
tvf
tvf
мастър в преводите
мастър в преводите
Брой мнения : 341
Дата на присъединяване : 14.12.2011
Години : 28
Местожителство : Стара Загора
http://www.vbox7.com/user:tvf95

знаме Re: The Master's sun (2013)

Съб 10 Авг - 18:50
Още снощи беше качен 1 епизод. Гледай онлайн

_________________
The Master's sun (2013) - Page 2 98a183ea69c833c0
The Master's sun (2013) - Page 2 6412252d9cb90936
The Master's sun (2013) - Page 2 98a183ea69c833c0
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

знаме Re: The Master's sun (2013)

Нед 11 Авг - 2:12


Последната промяна е направена от chorni на Съб 24 Авг - 18:16; мнението е било променяно общо 1 път
tuparova
tuparova
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 59
Дата на присъединяване : 11.05.2013
Години : 56
Местожителство : Toronto

знаме Re: The Master's sun (2013)

Сря 14 Авг - 7:11
The Master's sun (2013) - Page 2 Photo337319

Малко спойлер за предстоящия трети епизод:
http://www.hancinema.net/spoiler-master-s-sun-so-ji-sub-and-kong-hyo-jin-in-an-affectionate-moment-59234.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

На кой му харесва, на кой не, не знам, но лично аз съм много любопитна за предстоящите 2 епизода. По принцип харесвам Джи Соп много и май съм гледала всичките му филми, но тук откривам нови неща, дребнички детайли в играта му, които никога досега не съм виждала. Имах леки резерви към жанра преди да почне, но сега съм много доволна, има от всичко и най-вече е забавен, което и се очаква от един телевизионен сериал. Нека не забравяме, че това не е Шекспир и кралския театър, нито пък филма е тръгнал да гони "Оскар" (пардон, "Еми"). Пък и... невъзможно е да се угоди на всички зрители zlina На който го следи - приятно гледане!
The Master's sun (2013) - Page 2 Eating-popcorn-smiley-emoticon
avatar
Purple
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 142
Дата на присъединяване : 25.11.2011

знаме Re: The Master's sun (2013)

Сря 14 Авг - 8:15
Нито жанра (но какво значи жанр за корейска драма), нито Джи Соп са ми от любимците, прекалено ми е съвършен той, харесвам Хьо Джи, намирам я за нестандартна и неклиширана актриса със собствено присъствие, а началото на драмата, направо ми разпърха пеперудите в корема, харесах и двамата главни, много се радвам че в първи епизод се появи мой любим актьор в ролята на футболистчето, който ми се иска да виждам по-често на екран. Избора на каст е страхотен, има много мои любими актьори. Има мистерии, отвличания, смърт, духове, несъвместими двойки, интриганти, по корейски тюрлюгювеч, ама красиво, изпипано и ти се иска и ти да си вътре, и аз искам някой така да успява да ме успокоява от моите духове, хаха. Благодаря за предвода :asians: .
Maria Ahn
Maria Ahn
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 45
Дата на присъединяване : 21.07.2012
Години : 29
Местожителство : Враца - Пловдив
http://ravenwood.bulgarianforum.net

знаме Re: The Master's sun (2013)

Пет 16 Авг - 8:12
Лепя се като прясна ваденка за сериала. Не за друго (а и за друго), но все пак сексавото Инфинит фейсче Мюнгсу участва. Няма как да го пропусна. Е и заради г-ца "Паста" и г-н "Отговори от името." (Със страх да им сбъркам имената им измислих мои си прякори, които може и да ви объркат може и да се сетите, за кои говоря.) та така. Спирам спама и почвам да се наслаждавам на сериала и Мюнгсу.
lukreciana
lukreciana
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 1381
Дата на присъединяване : 09.09.2011

знаме Re: The Master's sun (2013)

Пет 16 Авг - 12:22
Пурпур, мила, и преводачката, за мен сериалчето не става, образите са интересни, идеята е добра, страшничко е, дори стряскащо, но на мен сега стряскащо не ми трябва, достатъчно ми е стряскащ живота.
Казваш, Пурпур, да ме успокои. Е, не се получава засега. Мисля, режисурата куца. Играе се добре, но какво, едно и също, няма достатъчна дълбочина и развитие в идеята.
И аз, за разлика от теб, обичам Джи Соп, защото е естествен някак, да е артист му иде отвътре,
казваш "прекалено съвършен"... истина е, и това което искам да кажа, е да отправя критика към корейското кино, че просто се е изчерпало откъм идеи  и най-важното дълбочината в тях, няма такива, които да ходят на Джи Соп, които да разгърнат таланта му максимално. И... просто си падам по по-земните неща, не по фантасмагории, не че всеки човек няма призраци, които да бродят около него...
Ще следя коментарите, и ако има нещо по задълбочено, освен това да се умилква онова Слънце около Джи Соп, може и да му дам шанс... А и съм едва на 2-ра, но... както казва един от братята от Оджакьо, не ме ли грабне още първия път, отпиши го.84sm
Успех с превода, а и да вметна, добър, браво tuparova!
И на тия които им допада сериалчето, приятно гледане, и радост с Джи Соп,
 а и на мацката... добре и се получава ухажването. дали пък не ревнувам!?84sm 84sm 84sm 84sm 84sm 4fvgdaq_th

Поздрав от сърце, тупарче, сигурно не ти е приятно, което писах, долових го в поста, в другата тема с превода, но всеки човек си е една малка Вселена, затврена система, в която не можеш да проникниш, дори самата аз не се разбирам и то много често, много пъти съм искала да съм бяла и добра и да се умихвам на света, но едно е да искаш, друго да можеш, трето да го направиш, зависи най-вече от твоя вътрешен свят, моментна нагласа.:16sm:
tuparova
tuparova
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 59
Дата на присъединяване : 11.05.2013
Години : 56
Местожителство : Toronto

знаме Re: The Master's sun (2013)

Пет 16 Авг - 18:35
lukreciana написа:
Поздрав от сърце, тупарче, сигурно не ти е приятно, което писах, долових го в поста, в другата тема с превода, но всеки човек си е една малка Вселена, затврена система, в която не можеш да проникниш, дори самата аз не се разбирам и то много често, много пъти съм искала да съм бяла и добра и да се умихвам на света, но едно е да искаш, друго да можеш, трето да го направиш, зависи най-вече от твоя вътрешен свят, моментна нагласа.:16sm:
Аз разбирам, мила, не се притеснявай. Светът е шарен и на вкус и цвет и т.н., да не продължавам поговорката. Ама нали и ти разбираш, че не ми е приятно, защото подсъзнателно ревнувам как така някой няма да харесва моя любимец! 171sm То всъщност не че него не харесваш, ами драмата му, но то е алогично усещане, така че да не ти пука. Не харесваш - не хресваш, толкова. И аз съм същата, не можах да харесам "Хонг Гил Донг" например, макар да умирам за Джи Хуан. Нито пък "На изток от рая" - голяма мъка ми беше и накрая последните 15 серии ги гледах на бързи обороти и през кадър. Край, отивам да превеждамzlina :shv: 
avatar
Purple
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 142
Дата на присъединяване : 25.11.2011

знаме Re: The Master's sun (2013)

Пет 16 Авг - 20:16
Между другото вече очаквам драма с духове-медици, така или иначе този сезон сме на вълна духове и болници, защо не и едно призрачно спешно с Хьон Бин в главната роля на призрачен д-р Хаус (Хьони ми е най-любим и ако може никой друг да не го харесва zlina, добре де освен мен и 300-400 хил. китайски фенки ). Тази духовна драма... с Джи Соп с всяка серия все повече ми харесва, ама много, дано, дано така да продължи wub 
tuparova
tuparova
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 59
Дата на присъединяване : 11.05.2013
Години : 56
Местожителство : Toronto

знаме Re: The Master's sun (2013)

Сря 21 Авг - 6:52
Purple написа: Тази духовна драма... с Джи Соп с всяка серия все повече ми харесва, ама много, дано, дано така да продължи wub 
Самият Джи обещава вид драма, каквато не сме гледали напоследък:



И рейтинга се покачва... наистина, дано да продължи така. Аз нямам търпение за новата серия! 84sm 
Sponsored content

знаме Re: The Master's sun (2013)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите