SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
My Prettiest Moments (2020)Сря 17 Апр - 11:39AniTo
About Time (2018)Сря 17 Апр - 10:25AniTo
Песента, която слушам, е...Вто 16 Апр - 20:27Lightsleeper
Welcome to Waikiki 2 (2019)Вто 16 Апр - 15:21AniTo
Welcome to Waikiki (2018)Вто 16 Апр - 15:12AniTo
River Where The Moon Rises (2021)Вто 16 Апр - 6:38Lightsleeper
Doctor Slump (2024)Вто 16 Апр - 0:03danko11
Voice 4: Judgment Hour (2021)Пон 15 Апр - 20:05Lightsleeper
Voice 3 (2019)Пон 15 Апр - 19:32Lightsleeper
Намерете ни в:

Go down
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Пет 14 Окт - 23:53
The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  100c8896d51410c6

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  5109304694_316c9f9e65_z_large


The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  F85987e293d3f466

Жанр: Драма, Хорър, Романтика

Режисьор : Кевин Уилямсън

IMDB : The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  825c0a2101e703f7

Държава : САЩ

Година : 2010

Времетраене : 42минути




The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Ed819f4e889863af

В ролите : Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Съмърхолдер, Дженифър Роуз Лок, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Крис Уилям Мартин и др.




Сезон 1
Сезон 2
Търсете от сезон 3 епизодите в замунда


The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  5076169fbb938f52

Резюме : Четири месеца след трагичен инцидент с кола, който убива родителите им, 17 годишната Елена Гилбърт и нейния брат Джеръми, все още се опитват да свикнат с промените, които са станали. Елена винаги е била бляскава ученичка: красива, известна, с добър успех в училище и прияъели, но сега тя се опитва да скрие своята тъга от света. Елена и Джеръми живеят с леля си Джена, коята дава най-доброто от себе си, за да замести отчасти родителите им.Когато учебната година в гимназията "Мистик Фолс" започва, Елена и приятелките й са очаровани от хубавия и мистериозен Стефан Салваторе. Той и Елена веднага усещат някакво привличане, въпреки че тя е озадачена от странното поведение на Стефан, когато той внезапно се появява на гробището, където са погребани родителите й. Това, което тя не успява да разбере е, че Стефан крие тъмна тайна - фактът, че е вампир. На партито, което е на следващата вечер, Елена и Стефан започват да се опознават един друг, когато хаоса, който се е породил, понеже Вики е нападната и ухапана по врата, ги прекъсва.Опасявайки се, че знае кой е отговорен за нападението, Стефан се прибира у дома и намира по-големия си брат - Деймън, когото не е виждал от 15 години. Деймън също е вампир и двамата братя имат дълга и мъчителна история. Деймън се подиграва на брат си, който отказва да бъде жесток, но когато разбира, че брат му е запленен от Елена, която изглежда точно като жената, която Стефан е обичал преди повече от век; жена, която Деймън се опитал да направи своя. Сега двамата братя - единия добър, а другия лош, ще се борят за душата на Елена.


The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  2538132u


Последната промяна е направена от danko11 на Съб 15 Окт - 12:45; мнението е било променяно общо 1 път
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty какво се случи

Съб 15 Окт - 12:44
5 епизод беше доста интересен Елена вече май се отказа от Стефан.
Предполагам, че може да почне връзка с Деймън много интересно какво ще се случи.


Ето трейлъра за следващия епизод


Eyes on Fire
Eyes on Fire
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 20
Дата на присъединяване : 05.12.2011
Местожителство : Бургас

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Пон 5 Дек - 22:28
Никой ли не го е гледал,че няма коментари? За мен първи сезон беше най-силен (може би,заради развитието на любовта между двамата главни),а сега в третия чакаме да видим Деймън или Стефан? Като цяло е доста интригуващо сериалче
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Пон 5 Дек - 22:56
да и на мен много ми харесва
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Сря 26 Сеп - 19:19
Ох, още малко и започва...
Tara
Tara
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 107
Дата на присъединяване : 10.12.2011

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Сря 26 Сеп - 23:20
Докато чакаме :;):

danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Пет 5 Окт - 6:12
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Съб 13 Окт - 20:15
Започна най-дългоочаквания сериал за мен "Дневниците на вампира".
Добро начало, въпреки че се случи това, което не исках.
Елена стана "вампирче" надявам се да, все така сладка като досега.

Сега мога да кажа, че най-готиния вампир е Елена, много я обичкам The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  3189558593

Ето 1-ви епизод от 4-ти сезон, гледайте го онлайн:



Промо за 2-ри от 4-ти сезон:

danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Съб 2 Фев - 18:35
За "вампирчетата" нямам думи обожавам този сериал, а Елена я обичам само се чудя коя повече харесвам, Елена или Катрин.
А сега да споделя малко за случващото се в сериала.
Интересно ми е какво ще стане като събудят този Стайлс май се казваше.
Също така дали Елена ще остане с Деймън и дали изобщо изпитва по-силни чувства, освен "приятелски чувства". Другото, което дали ще има нещо между Каралайн и Клаус или ще си остане с Тайлър. Бони също ми е любимка и ми е интересно какво я очаква и нея с новите и сили. The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  3885497126

_________________
Щастието се състои в
доброто здраве и в късата памет.

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Tumblr_nc68unisnb1thk7a6o1_400
DaniChan
DaniChan
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 34
Дата на присъединяване : 28.11.2013
Местожителство : Plovdiv

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Вто 17 Дек - 23:45
Тук не знам направо. Всички свръхестествени неща които харесвам, но някак нещо не ме устройва на последък. Това което става с Тайлър и Керълайн, Деймън и Елена ... някак винаги съм си симпатизирала на Стефън и нещата които извърши спрямо него от както стана вампир не ми се нравят като чили. Имам чувството че започват да се забозяват нещата, а така ми харесваше.....  qd 
Sponsored content

The Vampire Diaries - Дневниците на вампира  Empty Re: The Vampire Diaries - Дневниците на вампира

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите