Latest topics
Wife That I Know (2018)Нед 12 Авг - 15:08chorni
Voice 2 (2018)Нед 12 Авг - 11:18pavlina_
Mr. Sunshine (2018)Нед 12 Авг - 10:21pavlina_
My Mister (2018)Съб 11 Авг - 18:30chorni
Still 17 (2018)Съб 11 Авг - 16:45dani
Voice 2 (2018)Съб 11 Авг - 16:37dani
Still 17 (2018)Чет 9 Авг - 15:16dani
НОВИНИ
Poll
Гласувайте за любимата песен за юни, юли? (Песните може да ги чуете в плеъра)
BTS - FAKE LOVE
15% / 15
Lee Hong Gi ft. Yoo Hwe Seung - Still love you
9% / 9
MONSTA X § WJSN- Love Virus (What’s Wrong With Secretary Kim OST)
5% / 5
Super junior - Lo siento
6% / 6
Kim Yoon ah - Days that are not tears (Mr. Sunshine OST)
3% / 3
Ravi Feat. Double K, Microdot - FRYPAN
5% / 5
NU'EST - Dejavu
3% / 3
BLACKPINK - DDU-DU DDU-DU
4% / 4
Apink - I'm so sick
3% / 3
VIXX - Is It Love? (Are You Human, Too? OST)
6% / 6
2BIC - Heart (Are You Human, Too? OST)
5% / 5
LYn, HANHAE - LOVE (Are You Human, Too? OST)
4% / 4
FTISLAND - Pretty Girl
5% / 5
SEUNGRI - 1, 2, 3!
6% / 6
MAMAMOO - Egotistic
3% / 3
HYOLYN - SEE SEA
4% / 4
Jessi - Down
3% / 3
GYEONG REE(9MUSES) - BLUE MOON
2% / 2
Wanna One - Light
3% / 3
Park Hyo Shin - The Day (Mr. Sunshine OST)
5% / 5
Намерете ни в:

Приятелски сайтове

Share
Go down
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 679
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 42
Местожителство : София
Вижте профила на потребителя

2 Days & 1 Night (Season 3)

on Пон 28 Авг - 21:39
Message reputation : 100% (1 vote)

2 Days & 1 Night / 2D1N / 1N2D / 1박 2일

Мото на предаването: Remember the member!

"2 Дни и 1 Нощ" е предаване, представящо красивите места в различни кътчета на Корея. Вместо да се снима в модерно студио, предаването показва "на живо" редица туристически и селски райони. Над 10 млн. корейци ежегодно пътуват из страната всяка година, а екипът на "2 Дни и 1 Нощ" пътешества из Корея през планини и ферми, до рибарски селища и острови - там, където хората посрещат гостите с усмивка, а красивата природа пречиства погледа.
Във всяка серия участниците играят игри, изпълняват "предизвикателства" с цел да спечелят обяд, вечеря или просто да спят на закрито. Игрите често са в отбор и са толкова забавни, че да си призная, иска ми се да участвам и аз. Понякога се изисква катерене, друг път плуване, а често и бързина. Винаги обаче основната цел е забавлението и нашите герои се справят отлично с тази задача.
Първата серия е излъчена на 5 април 2007.
"2 Days & 1 Night"  е едната част от програмния блок "Happy Sunday" на телевизия KBS, другата част е шоуто "Return Of the Supermen", което представя известни бащи, оставени да се грижат сами за децата си за определено време.
Историята на "2D1N" е богата и едва ли ще мога да я предам коректно. Затова предпочитам да споделя линк за тези, които искат да почерпят по-обширна информация: https://en.wikipedia.org/wiki/2_Days_%26_1_Night

В момента тече Сезон 3, а участниците в него са:
- Ким Джонг Мин (Kim Jong-min) - единственият "оригинален" член на екипa, част от шоуто от самото начало, пропуснал само 2-те години военна служба, член на групата Koyote. Поверена му е ролята на оптимистичен глупчо, който дава всичко от себе си, за да забавлявам публиката. Много ми е симпатичен.  183

- Ча Те Хьон (Cha Tae-hyun) - актьор, певец, продуцент и отскоро режисьор, част от предаването от 2012г. Любимец мой и фаворит всеобщ. Играчът-аристократ, който успява успешно да балансира между идиотщините на Джун Хо и начетеността на Донг-гу. Симпатяга е и т'ва си е.  183

- Ким Джун Хо (Kim Joon-ho) - комедиант, певец, в предаването от 2013г. Хитрецът на компанията. Играчът, който ще измами конкуренцията без да му мигне окото, човекът, който не се притеснява да покаже най-грозното от себе си, за да спечели. Без него предаването нямаше да е това, което е. Любим герой ми е и той, макар и гадничък  zlina  

- Дефкон (Defconn) - композитор, рапър, член на екипа от 2013г. За мен той е планината и стабилността, без да се замисляш го уважаваш. Хубаво е да имаш в екипа си такъв човек.  happy

- Джонг Джун Йонг (Jung Joon-young) - певец, DJ, актьор, радио-водещ и победител в популярното предаване Superstar K4 (2012), участник в 2D1N от 2013г. Ако концепцията на предаването беше един да спечели, бих се обзаложила, че това ще е Джун Йонг. Интелигентен, забавен, наглед отпуснат и ленив, но опре ли до играта дава всичко от себе си. Роден победител.  applause

- Юн Ши Юн (Yoon Dong-gu) - актьор, най-новият участник в предаването - от 2016г. Юн Ши Юн влезе със заявка за силна игра, начетен, бърз в повечето състезания, но пустите игри с топка хич не му се отдават. За капак снощи гледах епизода в който правиха МЕНСА-тест и определено Донг-гу беше доста разочарован от себе си. Ако можех бих му казала да не се впряга толкова, а просто да се забавлява. Когато се отпусне е много готин. А колко е хубав да споменавам ли? Все пак Юн Ши Юн ми е любимият пекар и трета моя слабост сред участниците.

Много ще се радвам да намеря още хора, които следят предаването и да обменим хилеж задочно. Защото е забавно и то много.
По-долу ще постна клипчета, за да добиете малко представа за какво говоря. И кой знае - може някой да се запали по предаването.
Гледане онлайн в канала на Kbs World в YouTube.

Последната промяна е направена от rdmn на Пет 1 Сеп - 13:19; мнението е било променяно общо 2 пъти
опитен преводач
опитен преводач

Re: 2 Days & 1 Night (Season 3)

on Пон 28 Авг - 22:03
Да си призная по-сериозно внимание на шоуто обърнах след като гледах The Best Hit - там участват доста хора екипа.
Ето и малко сценки с Дефкон, който се възхищава на себе си и Джун Хо, спасяващ животи  171sm

А епизода с тайния обяд ми е един от любимите евър. Гледайте ги бе, гледайте какво се казва всеотдайна игра  171sm

Припомням и клипчето, което се въртеше неотдавна в нета - спортиста-кавалер, който пусна Ким Ю Джонг  applause  Бях забравила тази игра, известна по нашите ширини като "Пускам, пускам кърпичка".

потребител
потребител
Брой мнения : 2
Дата на присъединяване : 04.01.2015

on Пон 28 Авг - 22:45
Обожавам това предаване. Много забавни и готини хора участват в него! smilies
опитен преводач
опитен преводач

on Пон 28 Авг - 23:43
Е, радвам се, че още някой се включи.
aya_alxandra, от кога следиш предаването? Кой ти е любимеца? А любим епизод/игра/момент? 183
опитен преводач
опитен преводач

on Пет 1 Сеп - 13:14
Лудостта ми продължава да се вихри с пълна сила и ми е все така готино.
Не знаех, че са записали песничка за шоуто, сладурска е.

А тази дори още повече. smilies

Оказа се, че песните са измислени от участниците по повод 10-тата годишнина на шоуто (2 Days & 1 Night - Season 3 : Make a Song' Special 2 и 3). Забавно беше да ги гледам как правят песен.
опитен преводач
опитен преводач

on Вто 12 Сеп - 19:12
След рекламата, която му направих на форумната среща, дали някой се осмели да хвърли едно око? 183
опитен преводач
опитен преводач

on Чет 14 Сеп - 9:44
Явно сама ще си коментирам в темата... Е, поне мога да си се вихря на воля. И веднагически бързам да си самосподеля едно клипче изваждащо на преден план броманса между Джун Хо и Донг Гу. hearts

Последната промяна е направена от rdmn на Съб 16 Сеп - 18:00; мнението е било променяно общо 1 път
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1439
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 28
Местожителство : Перник
Вижте профила на потребителяhttp://stupid-dreams.bulgarianforum.net

on Чет 14 Сеп - 21:06
Данче, постни един линк към епизод, който ще ми хареса, за да го почна...

опитен преводач
опитен преводач

on Пет 15 Сеп - 6:19
Всеки епизод има някаква тема. Обикновено новата тема/игра/пътуване започва в средата на една серия и продължава до някое време в следващата. Серията по- долу е една от малкото, които намерих да започват "на чисто" така да се каже, но пък е една от любимите ми. Това е сезон 3, епизод 600, а този след него - 601,  е култов направо, няма такъв хил  84sm  

опитен преводач
опитен преводач

on Сря 20 Сеп - 9:47
Направих група на предаването във Фейса. Добре сте дошли!  183
#2 days & 1night
.. и надолу в резултатите
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 47
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Години : 33
Местожителство : Бургас
Вижте профила на потребителяhttps://kbgposters.blogspot.bg/

on Чет 21 Сеп - 14:18
Аз съм с предаването от самото му начало. Любимият ми екип е този от сезон 3. Всеки от членовете ми е симпатичен и носи своята аура. Харесвам Ча Те Хьон и Джун Йонг. Разбира се предаването нямаше да е същото без Джунхо и Ким Джонг Мин. Дефкон е здравеняк - във всяко едно отношение, готин тип и много умен. Смехът на Донгу ми е най-симпатичен, забавен е, някак си успя да се впише лесно в екипа. И е умен. Всяка неделя си отделям време, за да си изгледам епизода публикуван в официалния канал на KBS World. Липсва ми стария режисьор, който пое снимките на "The Best Hit", но все повече започвам да харесвам и новия. Който иска смях, игри и познания - ще го намери само тук.
опитен преводач
опитен преводач

on Пет 29 Дек - 20:30
Отдавна не съм писала тук.
Всъщност изминалите месеци донесоха на феновете на шоуто единствено тъга от ненавременната кончина на Ким Джу Хьок, както и тревога за съдбата на предаването. Може би знаете, а може би не, но двете най-големи обществени телевизии, MBC и KBS, преживяха дълга стачка, в която беше ангажиран и екипът на предаването. В MBC приключиха протеста по-рано, с оставката на изпълнителния директор, докато стачните действия в KBS продължават. По данни от днес предстои прекратяване на стачката, тъй като е договорена оставката на изп. директор на телевизията, каквато е била и главната цел на протестиращите. Във всички случаи най-ценното е, че ще възстановят излъчването на някои  предавания, като първото ще бъде нашето. hooray
Нямам търпение да ги гледам. Който иска може да им радва отново на 31.12, от 19:40ч. корейско време.
Предполагам, че борбата за храната ще е все така ожесточена.

Sponsored content

Върнете се в началото