SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
My Prettiest Moments (2020)Сря 17 Апр - 11:39AniTo
About Time (2018)Сря 17 Апр - 10:25AniTo
Песента, която слушам, е...Вто 16 Апр - 20:27Lightsleeper
Welcome to Waikiki 2 (2019)Вто 16 Апр - 15:21AniTo
Welcome to Waikiki (2018)Вто 16 Апр - 15:12AniTo
River Where The Moon Rises (2021)Вто 16 Апр - 6:38Lightsleeper
Doctor Slump (2024)Вто 16 Апр - 0:03danko11
Voice 4: Judgment Hour (2021)Пон 15 Апр - 20:05Lightsleeper
Voice 3 (2019)Пон 15 Апр - 19:32Lightsleeper
Намерете ни в:

Go down
Hell Crew
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 771
Дата на присъединяване : 15.01.2012
Години : 33
Местожителство : Благоевград

знаме My Lucky Star (2007)

Пет 20 Яну - 22:54
My Lucky Star

My Lucky Star (2007) My+Lucky+Star_BG_poster_version01

Страна: Тайван  
Година: 2007
Жанр: Романс
Епизоди: 20

Участват:
Jimmy Lin as Zhong Tian Qi
Yoo Ha Na as Xia Zhi Xing
Hong Xiao Ling as Ou Ya Ruo
Leon Jay Williams as Zhong Tian Jun
Lee Wei as Han Zhi Yin
Wang Dao as Zhong Wei

Резюме:
Подобно на историята за лъжливото овчарче, Xia Zhi Xing е лъгала многократно. Затова, когато идва време за истината и тя я казва никой не и вярва. Но един ден от нищото се появява Zhong Tian Qi наранен от миналото си и непрестанно тормозен от баща си. Той шокира Xia Zhi Xing с вярата му в нея. Тя бързо му разкрива същността си и обичта й към бижутата. Zhong Tian Qi остава изненадан от значението на всяко бижу и това ще му помогне в управлението на бижутерийния бизнес, който ще наследи от баща му. Но един инцидент преобръща живота и на двама им. За да дойде момента, в който Zhong Tian Qi ще забрави каква всъщност е Xia Zhi Xing и ще спре да вярва в нея.


Лично мнение: Много хубаво и интересно сериалче. Доста му се чудих, преди да реша да го гледам и наистина съжалявам, че загубих толкова време в колебаене. Ако ви се гледа нещо наистина увлекателно това е точния сериал.
За сега оставям тези линкове докато кача сериите в bgsharе.


Последната промяна е направена от Hell Crew на Пет 26 Апр - 22:43; мнението е било променяно общо 4 пъти
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Пет 20 Яну - 23:17
Съгласна съм със теб, че сериалчето е страхотно. Леко и забавно е за гледане. Лично на мен много ми хареса и е уникално. Това чудо ще се превежда но когато остане време.
chen_chen
chen_chen
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 10
Дата на присъединяване : 03.01.2012
http://vbox7.com/user:chen_chen

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Пет 27 Яну - 10:54
Сериала е един от първите ми драми който съм гледала... и мога да кажа само че за мен това е една уникална историйка... всички актьори за маного готини и в драмичката има от всички жанрове по малко и най- важното.......
Spoiler:
chorni
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1794
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 56
Местожителство : София
http://zamunda.net/browse.php

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Вто 19 Ное - 19:27
Ками
Ками
младши преводач
младши преводач
Брой мнения : 484
Дата на присъединяване : 12.12.2013
Години : 33
Местожителство : Трявна

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Чет 19 Дек - 12:14
Неможах да дочакам превода на последния епизод и го изгледах с руски субтитри. Невероятен сериал както се и очаква от тайванците.Всякакви емоции ми избиха докато го гледах- смях се, плаках, разгневих се на бившата на главния и баща му.
Макар че можеше да махнат един-два епизода имаше малко пълнеж в средата, та там малко попревъртах.
Направи ми впечетление, че тайванските комедии са обратни на корейските- в началото винаги има комедия и хил на поразия, в средата слагат драма и накрая пак комедия и хил на поразия. Докато корейците започват с комедия, продължават с драма и смотват някакъв щастлив край в последните 10-15 минути(може и да има някое изключение ама сега не мога да се сетя  183 )

_________________
My Lucky Star (2007) 001-1811
milkyni
milkyni
Кехлибарена камбанка
Кехлибарена камбанка
Брой мнения : 93
Дата на присъединяване : 12.06.2013
Местожителство : Габрово

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Сря 7 Май - 22:12
Действието на сериалът е динамично, има достатъчно недоразумения между героите, които да поддържат интригата и не те оставят да скучаеш или да превърташ.
Главната двойка не е просто "сладка", те са прекрасни! В началото не усетих химията между тях, но когато настъпи сериозната част показаха потенциала си.
Звуковите ефекти и някои от герои са на мястото си  :2smile:
Мъжката част на каста е божествена- баткото Тиен Джун е мечта; във втората половина на сериала се появява още един красавец, интересен персонаж и естествено Тиен Ци  love 
И понеже някои от актьорите са непознати за мен, се разрових из нета и открих интересни неща:
1. Jimmy Lin - освен актьор, певец е и профисионален автомобилен състезател  (1997-2011) 4fvgdaq_th 
2.Актрисата изиграла А Син е корейка.
3. Китайската зодия на актрисата Hong Xiao Ling (Оу Я Ро) е Змия.  183 

И песента, звучаща през повечето време...
Sponsored content

знаме Re: My Lucky Star (2007)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите