ИндексСайтВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
КПОП РАДИО

My Girlfriend’s Boyfriend E03-E04
My Girlfriend's Boyfriend E03-E04
Ruler: Master of the Mask E18
Ruler: Master of the Mask E17
Ruler: Master of the Mask E16
Princess Agents E03
Triangle E08
Tunnel E06
СУБТИТРИ НА ПРИЯТЕЛИ

Latest topics
» K2 (2016)
Today at 4:40 pm by pencheva_sz

» Triangle (2014)
Today at 4:16 pm by pencheva_sz

» My Only Love Song (2017)
Today at 4:15 am by primadonna

» Bride of the Water God/Булка на Водния Бог
Yesterday at 11:01 pm by lukreciana

» Introverted Boss
Yesterday at 5:27 pm by saranghe

» Manhole (2017)
Yesterday at 6:04 am by dani

» Ruler: Master of the Mask (2017)
Нед Юни 25, 2017 5:08 pm by pavlina_

» Weiwei's Beautiful Smile (2016)
Нед Юни 25, 2017 1:45 am by chorni

» Suspicious Partner (2017)
Нед Юни 25, 2017 12:01 am by mandk

Намерете ни в:







Приятелски сайтове






Share | 
 

 Музикални и филмови награди

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
avatar

Брой мнения : 1354
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 27
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Музикални и филмови награди   Съб Ное 26, 2011 5:55 am

Тук ще си споделяме кой какви награди е отнесъл.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://stupid-dreams.bulgarianforum.net
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
avatar

Брой мнения : 1354
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 27
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Съб Ное 26, 2011 5:59 am

Melon Music Awards 2011

Първата от големите музикални церемонии, провеждащи се в края на
всяка година, обяви своите фаворити на бляскаво шоу вчера. Макар че част
от отличените артисти заслужаваха призовете си, извън победителите
останаха много звезди и песни , които постигнаха доста по-впечатляващи
успехи от наградените.Пълният списък с фаворитите можете да видите
по-долу:
Артист на годината – голямата награда

- B2ST



Албум на годината

- 2NE1 (’2NE1 2nd mini-album’)

Най-добра песен SK Planet 2011

- IU (“Good Day”)

Топ 10 артисти на 2011

2NE1 | f(x) | Leessang | Пак Джун Хьон | B2ST
Big Bang | Super Junior | SECRET | SISTAR | IU

Най-добър нов артист

- Хо Гак

Халю артист на 2011

- SNSD

Най-популярнет артист в интернет

- Super Junior

Най-гореща тенденция на 2011

- Проектния албум на ‘West Coast Highway Song Festival

Награда MBC Music Star 2011

- Пек Джи Йон

Саундрак на 2011

- Sunny Hill (“Туп-туп” към сериала „The Greatest Love“)

Рап / Хип-хоп 2011

- GD&TOP («Oh Yeah»)

2011 R&B/Балада

- Ким Бом Су

Рок 2011

- CNBLUE

Видео на 2011

- T-ara (“Roly-Poly”)

Композитор на 2011

- Чун Хе Сон (Davichi – “Don’t Say Goodbye”, Бек Джи Йон – “That Woman”)

Награда за изпълнител

- И Сън Хуан
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://stupid-dreams.bulgarianforum.net
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
avatar

Брой мнения : 1354
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 27
Местожителство : Перник

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Съб Ное 26, 2011 6:07 am

Japan Music Awards 2011



Японската асоциация на композиторите обяви тазгодишните фаворити в
областта на японската музика. С изключение на две от категориите, всички
останали печеливши можете да видите по-долу. Носителите на призовете за
„Най-добра песен“ и „Най-добър нов изпълнител“ ще станат ясни, както
винаги, на 30 декември, по време на шоуто за връчването на наградите.
Сред претендентите можем да видим и корейските групи KARA, Tohoshinki и
2NE1.

Най-добра песен:

    • “Esperanza” – Nishino Kana
    • “Go Go Summer!” – KARA
    • “CALL” – AAA
    • “Kono Yoru wo Tometeyo” – JUJU
    • “Shounai Heiya Kaze no Naka” – Mizumori Kaori
    • “Jonetsu no Mariachi” – Hikawa Kiyoshi
    • “Soredemo Shinjiteru” – FUNKY MONKEY BABYS
    • “Flying Get” – AKB48
    • “Why? (Keep Your Head Down)” – Tohoshinki
    • ”Warattetainda” – Ikimonogakari

Нов артист:

    • Ito Miyu
    • SUPER☆GiRLS
    • 2NE1
    • Fairies

Най-добър албум:


  • “Do-mo” – Oda Kazumasa

Награда за албум:

    • “Sugao~Aisubeki Onnatachi~” – Sekiguchi Yuki
    • “DISCOVER JAPAN” – Suzuki Masayuki
    • “HoSoNoVa” – Hosono Haruomi
    • “MUSICMAN” – Kuwata Keisuke

Най-добър певец:


  • Sakamoto Fuyumi

Награда за композитор:


  • Wakakusa Kei (“Futari no Funauta” – Tendo Yoshimi)

Награда за текст:


  • Yamagami Michio (“Ikutabi no Sakura” – Fukui Mai)

Награда за аранжимент:


  • Watanabe Toshiyuki (Ohisama~Taisetsu na Anata e” – Hirahara Ayaka)

Поощрителна награда:


  • Maya Sakura

Награда за проект:

    • “Akiramenaide” – Sano Yumi (Teichiku Entertainment)
    • “1969″ – Yuki Saori & Pink Martini (EMI Music Japan)
    • “TRIBUTE Sandai Sakka Tribute Album~Ishimoto Miyuki, Hoshino Tetsuro,
    Yoshioka Osamu ni Sasagu~” – Itsuki Hiroshi (Fives Entertainment)
    • “Hibari Senya Ichiya” – Misora Hibari (Nippon Columbia)
    • ”Revive”, “Kono Hana ga Saitara” – Erika (Universal Music)

Специална награда:


  • “Maru•Maru•Mori•Mori!” – Kaoru to Tomoki, Tamani Mook

Културна музикална награда:


  • Kitajima Saburo

Специална награда за постижения:

    • Aoyama Kazuko
    • Ei Rokusuke
    • Terauchi Takeshi
    • Hashimoto Jun
    • Hatakeyama Midori
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://stupid-dreams.bulgarianforum.net
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
avatar

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Пет Ное 30, 2012 11:57 pm


★ Best New Female Artist: AILEE
★ Best Dance Performance: PSY
★ Best Male Group: BIGBANG
★ Best Female Group: SISTAR
★ Best Asian Artist: Wang Lee Hom
★ Best Collaboration Performance: Trouble Maker
★ MNET PD's Choice: B.A.P.
★ Best Asian Award:
- Philippines: Sarah Geronimo
- JAPAN: AKB48,
- VIETNAM: Tam SIngapore: Taufic
- INDONISIA: Agnes
★ Best Dance Performance - Male Group: SHINEE
★ Best Dance Performance - Female Group: F(x)
★ Best Vocal Performance Solo: K.WILL
★ Best Vocal Performance Group: DAVICHI
★ International Favorite Artist: PSY
★ Best Music Video: PSY
★ TVBS's Choice: Joey Yung
★ New Asian Artist Group: EXO
★ New Asian Artist:: CHINA:: TIMEZ
★ Style in Music: GAIN
★ Guardian Angel Worldwide Performer: BIGBANG
★ Best Rap Performance: EPIK HIGH
★ Best Male Artist: G DRAGON
★ Best Line Award: SUPER JUNIOR
★ Best Global Group - Female: KARA
★ Best Global Group - Male: SUPER JUNIOR
★ Artist of the Year: BIGBANG
★ Album of the Year: SUPER JUNIOR - SEXY FREE & SINGLE
★ Song Of The Year: PSY - GANGNAM STYLE

Честито на победителите браво Въпреки, че в някои категории няма изненади, много се радвам, че елф се върнаха в класациите и съм разочарова, че група като BtoB не беше оценена от зрителите, тази година. Но пък това не са последните музикални награди shamp
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
avatar

Брой мнения : 661
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 41
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Съб Дек 01, 2012 12:23 am

Честито на победителите.
Лично за мен е странна тази награда:
★ Best Dance Performance: PSY
Но пък не съм специалист, не разбирам от награди.

Искаше ми се Still Alive да вземе наградата за албум на годината, но .... карма.
А тези определено ме радват. Много. Не го очаквах. браво
★ Best Male Artist: G DRAGON
и ★ Artist of the Year: BIGBANG

Поздравления за заслуженото отличие :\':



п.п. Само да вметна. Сънгрито не е трепач в белия костюм?
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
avatar

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Съб Дек 15, 2012 12:24 am



★ MelOn Music Awards Top 10: B2ST, SISTAR, 2NE1, Big Bang, Busker Busker, Huh Gak, IU, PSY, INFINITE, T-ara
★ Artist of The Year: B2ST
★ Album of the Year: Busker Busker
★ T-Store Best Song Award (Song of The Year): Psy - Gangnam Style
★ Best New Artist: Ailee, B.A.P
★ Global Star Award: PSY
★ Best Netizen Song Award: B2ST
★ Hot Trend Award: Trouble Maker
★ Music Style Award: Best OST - A Pink’s Eunji, Seo In Guk - All For You
★ Music Style Award: Best Rock - Nell
★ Music Style Award: Best Rap - Dynamic Duo
★ Music Style Award: Best R&B - K.Will
★ Song Writer Award: Double Kick
★ MBC Music Star Award: Shindong of Super Junior , Kim Shin Young

_________________
You haven't lost your smile at all, it's right under your nose. You just forgot it was there
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bolnimozaci
Аквамаринов дух
Аквамаринов дух
avatar

Брой мнения : 559
Дата на присъединяване : 15.03.2013
Години : 31
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Съб Ное 02, 2013 6:32 pm

2013 (50th) Daejong Film Awards



СЪБИТИЕ - Daejong Film Awards (Grand Bell Awards)
ПРЕДСТАВЯНО ОТ - Ministry of Culture and Information
ДАТА -  1.11. 2013
СТРАНА - Seoul, South Korea
Hosts: Shin Hyun-Joon, Ha Ji-Won

НОМИНАЦИИ И ПОБЕДИТЕЛИ

НАЙ-ДОБЪР ФИЛМ

ПОБЕДИТЕЛ - "The Face Reader"sdf 

НАЙ-ДОБЪР РЕЖИСЬОР

ПОБЕДИТЕЛ - Han Jae-Rim ("The Face Reader")sdf 
НОМИНИРАНИ:
Han Jae-Rim ("The Face Reader")
Lee Hwan-Kyung ("Miracle in Cell No.7")
Song Hae-Sung ("Boomerang Family")
Bong Joon-Ho ("Snowpiercer")
Park Hoon-Jung ("New World")

НАЙ-ДОБЪР АКТЬОР

ПОБЕДИТЕЛ - Ryoo Seung-Ryong ("Miracle in Cell No.7") / Song Kang-Ho ("The Face Reader")
НОМИНАЦИИ:
Ryoo Seung-Ryong ("Miracle in Cell No.7")
Song Kang-Ho ("The Face Reader")
Lee Jung-Jae ("The Face Reader")
Hwang Jung-Min ("New World")
Hwang Jung-Min ("Fists of Legend")

НАЙ-ДОБРА АКТРИСА

ПОБЕДИТЕЛ - Uhm Jung-Hwa ("Montage")sdf 
НОМИНАЦИИ:
Uhm Jung-Hwa ("Montage")
Kal So-Won ("Miracle in Cell No.7")
Youn Yuh-Jung ("Boomerang Family")
Jang Yeong-Nam ("Azooma")
Moon Jung-Hee ("Hide and Seek")

НАЙ-ДОБЪР АКТЬОР В ПОДДЪРЖАЩА РОЛЯ

ПОБЕДИТЕЛ - Cho Jung-Seok ("The Face Reader")sdf 
НОМИНИРАНИ:
Cho Jung-Seok ("The Face Reader")
Oh Dal-Su ("Miracle in Cell No.7")
Baek Yoon-Sik ("The Face Reader")
Park Sung-Woong ("New World")
Yu Jun-Sang ("Fists of Legend")

НАЙ-ДОБРА АКТРИСА В ПОДДЪРЖАЩА РОЛЯ

ПОБЕДИТЕЛ - Jang Yeong-Nam ("A Werewolf Boy")sdf 
НОМИНИРАНИ:
Jang Yeong-Nam ("A Werewolf Boy")
Park Min-Ha ("The Flu")
Jin Ji-Hee ("Boomerang Family")
Uhm Ji-Won ("Man On The Edge")
Ko Ah-Sung ("Snow Piercer")

НАЙ-ДОБЪР НОВ АКТЬОР

Award Winner: Kim Soo-Hyun ("Secretly Greatly")sdf 
НОМИНИРАНИ:
Kim Soo-Hyun ("Secretly Greatly")
Park Si-Hoo ("Confession of Murder")
Park Doo-Sik ("Fists of Legend")
Park Jung-Min ("Fists of Legend")
Hong Ahn-Pyo ("Cheer Up Mr. Lee")

НАЙ-ДОБРА НОВА АКТРИСА

ПОБЕДИТЕЛ - Seo Eun-A ("Act - Jit")
НОМИНИРАНИ:
Seo Eun-A ("Act - Jit")
Kal So-Won ("Miracle in Cell No.7")
Shin So-Yul ("Whatcha Wearin'?")
Min Ji-Hyun ("Norigae")
Chun Min-Hee ("Man On The Edge")

НАЙ-ДОБЪР РЕЖИСЬОР

ПОБЕДИТЕЛ - Jung Byoung-Gil ("Confession of Murder")sdf 
НОМИНИРАНИ:
Jung Byoung-Gil ("Confession of Murder")
Jo Sung-Hee ("A Werewolf Boy")
Jung Geun-Sub ("Montage")
Huh Jung ("Hide and Seek")
Lee Byeong-Hun ("Cheer Up Mr. Lee")

НАЙ-ДОБЪР СЦЕНАРИЙ

ПОБЕДИТЕЛ - Lee Hwan-Kyung ("Miracle in Cell No.7")sdf 

НАЙ-ДОБРИ КОСТЮМИ

ПОБЕДИТЕЛ - Sim Hyun-Sub ("The Face Reader")sdf 

Best Art Design

ПОБЕДИТЕЛ - Ondrej Nekvasil ("Snowpiercer")

НАЙ-ДОБРА МУЗИКА

ПОБЕДИТЕЛ - Jo Young-Wook ("Hide and Seek")sdf 

НАЙ-ДОБРО ОСВЕТЛЕНИЕ

ПОБЕДИТЕЛ - Kim Sung-Kwan ("The Berlin File")sdf 

НАЙ-ДОБРО РЕДАКТИРАНЕ

ПОБЕДИТЕЛ - Choi Min-Young, Kim Chang-Joo ("Snowpiercer")

НАЙ-ДОБЪР ОПЕРАТОР

ПОБЕДИТЕЛ - Choi Young-Hwan ("The Berlin File")sdf 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО

ПОБЕДИТЕЛ - Kal So-Won ("Miracle in Cell No.7")sdf 

НАЙ-ДОБЪР КЪСОМЕТРАЖЕН ФИЛМ

ПОБЕДИТЕЛ -  Kim Joon-Sung ("Adultery")

_________________
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
bolnimozaci
Аквамаринов дух
Аквамаринов дух
avatar

Брой мнения : 559
Дата на присъединяване : 15.03.2013
Години : 31
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Чет Яну 02, 2014 1:22 am

2013 SBS Drama Awards






Award Show: SBS Drama Awards
Period: December 31, 2013
Location: South Korea
Website: [1]
Nominees and Winners

Grand Prize

Award Winner: Lee Bo-Young ("I Can Hear Your Voice”)

SBS Special Award

Award Winner: Zo In-Sung ("That Winter, The Wind Blows”)

Best Actor (drama special)

Award Winner: Lee Min-Ho ("The Heirs”)

Nominees:

Kang Ji-Hwan ("Incarnation of Money”)
Ko Soo ("Empire of Gold”)
Kwon Sang-Woo ("Queen of Ambition”)
Lee Min-Ho ("The Heirs”)

Best Actress (drama special)

Award Winner: Lee Yo-Won ("Empire of Gold”)

Nominees:

Soo-Ae ("Queen of Ambition”)
Lee Yo-Won ("Empire of Gold”)
Choi Ji-Woo ("The Suspicious Housekeeper”)
Hwang Jung-Eum ("Incarnation of Money”)

Best Actor (mini series)

Award Winner: So Ji-Sub ("The Master's Sun”)

Nominees:

So Ji-Sub ("The Master's Sun”)
Shin Ha-Kyun ("All About My Romance”)
Yu Jun-Sang ("Birth Secret”)
Zo In-Sung ("That Winter, The Wind Blows”)

Best Actress (mini series)

Award Winner: Song Hye-Kyo ("That Winter, The Wind Blows”)

Nominees:
Kong Hyo-Jin ("The Master's Sun”)
Moon Geun-Young ("Cheongdamdong Alice”)
Song Hye-Kyo ("That Winter, The Wind Blows”)
Lee Bo-Young ("I Can Hear Your Voice”)

Best Actor (weekend / daily drama)

Award Winner: Jeon Kwang-Leol ("Passionate Love”)

Nominees:

Park Yong-Woo ("My Love, Madame Butterfly")
Jeon Kwang-Leol ("Passionate Love”)
Jung Gyu-Woon ("Wonderful Mama”)

Best Actress (weekend / daily drama)

Award Winner: Nam Sang-Mi ("Goddess of Marriage”)

Nominees:

Nam Sang-Mi ("Goddess of Marriage”)
Park Eun-Hye ("The Women's Room”)
Yum Jung-Ah ("My Love, Madame Butterfly”)
Hwang Shin-Hye ("Passionate Love”)

Excellent Actor (drama special)

Award Winner: Sung Dong-Il ("Jang Ok-Jung”)

Nominees:

Park Sang-Min ("Incarnation of Money”)
Sung Dong-Il ("Jang Ok-Jung”)
Yoo Ah-In ("Jang Ok-Jung”)
Lee Sung-Jae ("The Suspicious Housekeeper”)

Excellent Actress (drama special)

Award Winner: Park Shin-Hye ("The Heirs”)

Nominees:

Kim Tae-Hee ("Jang Ok-Jung”)
Park Shin-Hye ("The Heirs”)
Wang Ji-Hye ("The Suspicious Housekeeper”)

Excellent Actor (mini series)

Award Winner: Lee Jong-Suk ("I Can Hear Your Voice ”)

Nominees:

Kim Beom ("That Winter, The Wind Blows”)
Kim Ji-Suk ("Cheongdamdong Alice”)
Yoon Sang-Hyun ("I Can Hear Your Voice ”)
Lee Jong-Suk ("I Can Hear Your Voice”)

Excellent Actress (mini series)

Award Winner: Sung Yu-Ri ("Birth Secret”)

Nominees:

Sung Yu-Ri ("Birth Secret”)
So E-Hyun ("Cheongdamdong Alice”)
Lee Da-Hee ("I Can Hear Your Voice”)
Han Chae-Ah ("All About My Romance”)

Excellent Actor (weekend / daily drama)

Award Winner: Kim Ji-Hoon ("Goddess of Marriage”)

Nominees:

Kang Ji-Sub ("The Women's Room”
Kim Ji-Hoon ("Goddess of Marriage”)
Park Yoon-Jae ("Your Lady”)
Lee Sang-Woo ("Goddess of Marriage”)

Excellent Actress (weekend / daily drama)

Award Winner: Wang Bit-Na ("The Women's Room”)

Nominees:

Kang So-Ra ("Ugly Alert ”
Wang Bit-Na ("The Women's Room”)
Lee So-Yeon ("The Birth of a Family ”)
Jung Yoo-Mi ("Wonderful Mama”)

Special Actor (drama special)

Award Winner: Lee Hyo-Jeong ("Jang Ok-Jung”)

Nominees:

Lee Hyo-Jeong ("Jang Ok-Jung”)
Lee Deok-Hwa ("Queen of Ambition”)
Park Keun-Hyeong ("Empire of Gold”)
Jung Han-Yong ("Empire of Gold”)

Special Actress (drama special)

Award Winner: Kim Sung-Ryoung ("The Heirs”)

Nominees:

Kim Mi-Sook ("Empire of Gold”)
Kim Sung-Ryoung ("The Heirs”)
Oh Yoon-Ah ("Incarnation of Money”)
Jang Shin-Young ("Empire of Gold”)

Special Actor (mini series)

Award Winner: Jung Woong-In ("I Can Hear Your Voice”)

Nominees:

Jung Woong-In ("I Can Hear Your Voice”)
Choi Jung-Woo ("The Master's Sun”)
Kim Kwang-Kyu ("I Can Hear Your Voice”)
Kim Tae-Woo ("That Winter, The Wind Blows”)

Special Actress (mini series)

Award Winner: Kim Mi-Kyung ("The Master's Sun”)

Nominees:

Kim Mi-Kyung ("The Master's Sun”)
Kim Jung-Nan ("All About My Romance”)
Kim Hae-Sook ("I Can Hear Your Voice”)
Bae Jong-Ok ("That Winter, The Wind Blows”)

Special Actor (weekend / daily drama)

Award Winner: Jang Hyun-Sung ("Goddess of Marriage”)

Nominees:

Ahn Nae-Sang ("Wonderful Mama”)
Lee Soon-Jae ("Ugly Alert”)
Jang Hyun-Sung ("Goddess of Marriage”)
Cheon Ho-Jin ("Ugly Alert”)

Special Actress (weekend / daily drama)

Award Winner: Jang Yeong-Nam ("Goddess of Marriage”)

Nominees:

Kim Young-Ae ("My Love, Madame Butterfly”)
Kim Cheong ("The Women's Room”)
Yoon So-Jung ("Goddess of Marriage”)
Jang Yeong-Nam ("Goddess of Marriage”)
Special Actor (TV movie)
Award Winner: Jung Eun-Woo ("Stranger")

Special Actress (TV movie)

Award Winner: Kim Mi-Sook ("Case Number 113")

Ten Star Award

Award Winners:

Zo In-Sung ("That Winter, The Wind Blows”)
Nam Sang-Mi ("Goddess of Marriage”)
Lee Jong-Suk ("I Can Hear Your Voice”)
Park Shin-Hye ("The Heirs”)
So Ji-Sub ("The Master's Sun”)
Kim Woo-Bin ("The Heirs”)
Lee Min-Ho ("The Heirs”)
Lee Yo-Won ("Empire of Gold”)
Lee Bo-Young ("I Can Hear Your Voice”)
Song Hye-Kyo ("That Winter, The Wind Blows”)

Best Netizen Award

Award Winner: Lee Min-Ho ("The Heirs”)

Best Dressed Award

Award Winner: Lee Min-Ho ("The Heirs”)

Best Couple Award

Award Winner:
Lee Min-Ho & Park Shin-Hye ("The Heirs”)

Best Actor or Actress Selected by Directors

Award Winner: Lee Bo-Young ("I Can Hear Your Voice")

Lifetime Achievement Award

Award Winner: Kim Soo-Mi

New Star Award

Award Winners:
Lee Da-Hee ("I Can Hear Your Voice”)
Kang Min-Hyuk ("The Heirs”)
Kim So-Hyun ("The Suspicious Housekeeper”)
Seo In-Guk ("The Master's Sun”)
Kim Yoo-Ri ("Cheongdamdong Alice”)
Jung Eun-Ji ("That Winter, The Wind Blows”)
Lim Ju-Hwan ("Ugly Alert”)
Kim Ji-Won ("The Heirs”)
Kang So-Ra ("Ugly Alert”)
Choi Jin-Hyuk ("The Heirs”)

_________________
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
avatar

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Чет Яну 09, 2014 7:16 am

Ето и класацията на StarN за най-добра двойка при възрастовата разлика Noona - dongsaeng (или нещо като кака - хлапак)  171sm 





_________________
You haven't lost your smile at all, it's right under your nose. You just forgot it was there
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
avatar

Брой мнения : 749
Дата на присъединяване : 16.01.2012
Години : 26
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Нед Фев 02, 2014 6:59 am

Класация за най-успелите звезди на Тайван, списаниеTVBS (2014)

Актриси:
1. Ariel Lin
2. Jeannie Hsieh
3. Jolin Tsai
4. Puff Guo
5. Lin Chi Ling
6. Vivian Hsu
7. Sonia Sui
8. Janine Chang
9. Shu Qi
10. Gwei Lun Mei

Актьори:
1. Show Luo
2. Bolin Chen
3. Jam Hsiao
4. Eddie Peng
5. George Hu
6. Takeshi Kaneshiro
7. Joseph Chang
8. Mark Chao
9. Vic Zhou
10. Nicky Wu

_________________
You haven't lost your smile at all, it's right under your nose. You just forgot it was there
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
chorni
Господар на съкровището
Господар на съкровището
avatar

Брой мнения : 1059
Дата на присъединяване : 30.12.2011
Години : 50
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   Пон Яну 02, 2017 4:14 am

KBS Drama Awards 2016     Свали от замунта



SBS Drama Awards 2016 Свали от замунта
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://zamunda.net/browse.php
Sponsored content




ПисанеЗаглавие: Re: Музикални и филмови награди   

Върнете се в началото Go down
 
Музикални и филмови награди
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Permissions in this forum:Не Можете да отговаряте на темите
The Stupid Dreams :: Звезден свят :: Новини и клюки-
Идете на: