SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Record of Youth (2020)Сря 17 Апр - 11:50AniTo
My Prettiest Moments (2020)Сря 17 Апр - 11:39AniTo
About Time (2018)Сря 17 Апр - 10:25AniTo
Песента, която слушам, е...Вто 16 Апр - 20:27Lightsleeper
Welcome to Waikiki 2 (2019)Вто 16 Апр - 15:21AniTo
Welcome to Waikiki (2018)Вто 16 Апр - 15:12AniTo
River Where The Moon Rises (2021)Вто 16 Апр - 6:38Lightsleeper
Doctor Slump (2024)Вто 16 Апр - 0:03danko11
Voice 4: Judgment Hour (2021)Пон 15 Апр - 20:05Lightsleeper
Voice 3 (2019)Пон 15 Апр - 19:32Lightsleeper
Намерете ни в:

Me Too, Flower! (2011)

+8
lazeto
andriyan66
chorni
Кат
rdmn
liyalove
danko11
lukreciana
12 posters
Go down
Тони
Планински кристал
Планински кристал
Брой мнения : 27
Дата на присъединяване : 20.09.2011

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Вто 19 Юни - 23:41
Message reputation : 100% (3 votes)
Aз не съм член на екипа, но намирам подобно отношение от хора, които само чакат на готово за много обидно. Ще се гледа, когато се качи и не виждам каквито и да е проблеми в това. На мен лично 2 епизода в седмица са ми напълно достатъчни. Вероятно много от недоволните гледат по цял ден филми, но това си е техен проблем. Нека си оплътняват времето с други неща. То много цъклене пред компа не е полезно.
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 0:02
Време е и аз да се намеся. MrcAgst, мисля че отношението ти спрямо екипа е много неуместно. Хората, които се трудят неуморно заради вас феновете да имате какво да гледате, получават от вас обиди и лошо отношение. Вярно е, че превода е на добра воля, но ако знаеш какви нерви изисква самия превод а после редакцията няма да говориш по този начин. Както каза rdmn всичко ще си върви както е по план график. Като не ви харесва проблема си е лично ваш. Съобразявайте се малко с екипа и го уважавайте, и те са хора. След като нямаш търпение да гледаш сериала намери си някакво занимание докато се пуснат другите серии, или си изтегли друг докато чакаш. Има толкова много интересни и хубави сериали, които също би могла да удостоиш с вниманието си.
avatar
????
Гост

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 21:52
MrcAgst,



Е заради такива субекти като теб ''MrcAgst'''трябва да се пуска по един епизод на две седмици,даже вече почвам така да процедирам,даже ще направя предложение да се пуска един епизод месечно на който и да е било сериал,без значение на интереса. Cool
avatar
????
Гост

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 21:56
Време е да се направи платен торент-тракер,само за азиатко кино,всички филми,сериали,музика и тк,ще се превеждат скоростно но преводачките и преводачите ще получават пари за нечовешкият труд който полагат. smilies
avatar
????
Гост

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 22:02
Както чакахте чинно почти две години за да се продължи с превода на сериала Великата Джанг Гъм,от ЕПИЗОД 19 до 54 ЕПИЗОД,така ще се научите да чакате и всички сериали. Cool
Racheto
Racheto
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 318
Дата на присъединяване : 24.12.2011
Години : 43
Местожителство : Нова Загора

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 22:08
Message reputation : 100% (1 vote)
MarkusRUHL, абе човек това всичкото не можа ли да го напишеш в един пост, това са два излишни поста. Моля те престани с тоя спам. Като напишеш един пост ако искаш нещо да допълниш натисни редакция и допиши другото. Става така нали?


Да ма е по добре да е по дълъг коментара отколкото да са няколко от един човек. Един хубав коментар е достатъчен.smilies


Последната промяна е направена от Racheto на Сря 20 Юни - 22:33; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
????
Гост

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Сря 20 Юни - 22:23
Така е Раченце,но няма излишен коментар,щом е по темата нека да са безброй,нека да са стотици във всяка тема,да се вижда че тук ври и кипи,нека се увеличава интереса към сайта. smilies
danko11
danko11
Господар на съкровището
Господар на съкровището
Брой мнения : 1608
Дата на присъединяване : 08.09.2011
Години : 34
Местожителство : Перник
https://stupid-dreams.bulgarianforum.net

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Нед 24 Юни - 23:17
Сериала е страхотен. Хайде, който иска да го обсъдим.
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Вто 24 Юли - 23:01
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Вто 24 Юли - 23:43
Данко беше предложил да го обсъдим smilies
На мен най-много ми хареса героинята на Бонг Сон - пряма, принципна, честна. Както и отношенията им с Дже Хи. Малко са сериалите, в които двойките не си пилят взаимно нервите в 3/4 от филма. Тук се срещнаха и влюбиха. Много сладки бяха.
Но все си мисля, че Ким Дже Уон по-добре би стоял до И Джи А. Колкото и да харесвам Юн Ши Юн малко ми е мъничък за ролята...
Като цяло сериала е супер. Препоръчвам го на тези, които са го пропуснали, между големите хитове на 2011 da da
Sponsored content

знаме Re: Me Too, Flower! (2011)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите