SD TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
Cruel Romance/2014/Пет 22 Мар - 16:25AniTo
School 2021 (2021)Вто 19 Мар - 17:16AniTo
My Roommate is a Gumiho (2021)Вто 19 Мар - 15:33AniTo
Mr. Queen/Queen Cheorin (2020-2021)Вто 19 Мар - 14:36AniTo
When My Love Blooms (2020)Вто 19 Мар - 12:54AniTo
Crash Landing on You (2019/2020)Пон 18 Мар - 15:52AniTo
The Demon Master (2018)Съб 16 Мар - 22:55zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 22:51zezata
My Girlfriend is an Alien Season 1 (2019)Съб 16 Мар - 20:15zezata
The Master's sun (2013)Пет 15 Мар - 13:35AniTo
Намерете ни в:

Go down
Hell Crew
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 771
Дата на присъединяване : 15.01.2012
Години : 33
Местожителство : Благоевград

знаме Heaven Diversion (2008)

Съб 20 Апр - 0:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Sawan Biang/Да разплачеш ангел

Heaven Diversion (2008) Okaijr

Страна: Тайланд  
Година: 2008
Жанр: Отмъщение, мелодрама
Епизоди: 18

Участват:
Anne Thongprasom (Ann) as Narin (Rin)
Ken Theeradeth Wonpuapan as Kawee (Wee)
Natharika Thamapreedanan as Leela (Lee)
Louis Scott as Pawan (Tom)
Jane Janesuda Parnto as Patrapapa (Pat)
Dilok Thong wattana as Kid          

Резюме:
Leela е добро момиче, което е на път да се омъжи, но с годеника й катастрофират и той умира. В болницата тя се запознава с Kid, който губи съпругата си при същия инцидент. Двамата се сближават и Kid я кани на гости. Когато Leela отива, осъзнава, че това е бащата и домът на съученика, който преди години на същото място я е унижил пред всички. При сблъсъка й с Kawee осъзнава, че той въобще не се е променил. Подкрепена от сестра си и чувството за отмъщение, тя се омъжва за Kid. Но при всеки сблъсък с нея, Kawee излива гнева си върху сестра й Narin.


Последната промяна е направена от Hell Crew на Чет 6 Дек - 1:30; мнението е било променяно общо 2 пъти

_________________
You haven't lost your smile at all, it's right under your nose. You just forgot it was there
Heaven Diversion (2008) W7y795
silvonaa
silvonaa
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 62
Дата на присъединяване : 09.09.2011
Местожителство : Пловдив

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Сря 1 Май - 22:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Не съм изгледала достатъчно много тайландски сериали, за да кажа, че този е най-добрият, но със сигурност е един от най-добрите. Страхотен сценарий и актьорска игра. Много реалистично е поднесена историята, като извадка от реалния живот. За мен той ще си остане един от
най-любимите ми. Всеки захванал се да гледа тайландски сериали задължително трябва да го гледа. Слагам тук и любимата ми песен от сериала с едно хубаво клипче.

П.П. Благодаря на този, който ми го препоръча. :\\\':
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Чет 3 Апр - 20:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Ако тайландската "Пълна къща" изгледах покрай корейската й посестрима, то "Да разплачеш ангел" изгледах с ясното съзнание и общо взето подготвена за това, което ме очаква.
Обещах да дам коментара си за сериала.
Нека си кажа негативите първо.
Радвам се, че не това беше първият ми азиатски сериал, защото сигурно щеше да ме откаже. Всичката драма можеше да се събере в 2, до 3, че и 4 серии по-малко. Последните две, особено, имаха активно действие точно по около 20 от 150 мин., грубо. Всичко останало беше песен и взор. И ако си мислите, че песните се въртят, то дълбоко се лъжете. Една песен и героя гледа наляво, след последния акорд започва отново, ама пък нашият гледа надясно. Съкратят я до припева и тъкмо въздъхвам с успокоение, когато виждам героя на забавен кадър да върви напред и отново чувам припева... на същата песен. За малко да се примиря с това, но същата процедура очакваше и героинята. Не мога, хора, едвам издържах. Другото нещо, което не ми хареса особено е количеството грим. Но явно не само в този сериал е така, а по принцип в тайландските. Това е като динята - за да стигнеш до сладката сърцевина, трябва да я купиш с кората, няма как.  183 С това се изчерпват негативите, за които сърце не трае да си каже.
За положителните страни да си призная, че бях предубедена. Абе хубави, ма колко да са хубав тайланците? Повярвайте ми - хубави са. И то много. Играят добре, ама чак пък да е кой знае какво? Да, играят добре. Актьора в главната роля беше на много високо ниво, страхотен Кен, наистина. Другото, което ми хареса, че видях част от бита на Тайланд - наколните къщи, уличките и пазарите, как се правят цветни гирлянди... Обичам да виждам такива неща в сериалите.
Не съм броила кое е повече - плюсовете или минусите. Но накрая мога да кажа само, че ми хареса. Радвам се, че му дадох шанс и то сега. Може би наистина ще трябва време, за да приема тайландските, не влязоха веднага в сърцето ми като другите азиатски сериали, но едно е сигурно - вече много по-често ще поглеждам какво ново има в този раздел.
Благодаря, Hell Crew.
rdmn
rdmn
опитен преводач
опитен преводач
Брой мнения : 645
Дата на присъединяване : 31.12.2011
Години : 48
Местожителство : София

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Чет 3 Апр - 20:43
Message reputation : 100% (1 vote)
И понеже предния ми пост стана доста неугледен на вид, малко да освежим нещата, а?

Heaven Diversion (2008) 300px-ken
Heaven Diversion (2008) Couple-thai-lan-15-kenh14-d4811

Spoiler:
Hell Crew
Hell Crew
Пазител на съкровщето
Пазител на съкровщето
Брой мнения : 771
Дата на присъединяване : 15.01.2012
Години : 33
Местожителство : Благоевград

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Чет 6 Дек - 1:30
ОФИЦИАЛНО И НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!

_________________
You haven't lost your smile at all, it's right under your nose. You just forgot it was there
Heaven Diversion (2008) W7y795
mariela82
mariela82
Живо въгленче
Живо въгленче
Брой мнения : 16
Дата на присъединяване : 06.01.2022

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Чет 3 Фев - 0:27
Като цяло сериала ми хареса,но малко ми дотегна от Рин и нейната неотстъпчивост.Поне един цял епизод беше за това.Вярно Кави беше проклет и много и причини,но малко можеха да съкратят мъките му сценаристите.Лий добре,че се осъзна накрая.То голяма злоба имаше в нея,дори и към сестра и.
Благодаря за превода.
Sponsored content

знаме Re: Heaven Diversion (2008)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите